Koordinátor výroby

POLYTEC Composites Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
jún/júl 2024
2 800 EUR/mesiacmzda od 2800,-€/mesiac, podľa skúseností; 13. a 14. plat; každoročné prehodnotenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinátor výroby:

  • Nová pozícia, pre nový projekt - participácia na nábehu nového projektu, montáž pre TOP automotive zákazníka, vysoké nároky na kvalitu
  • Celková zodpovednosť za riadenie a optimalizáciu výroby.
  • Zodpovednosť za celkový priebeh výroby a procesov, vrátane periférnych systémov vo výrobe s cieľom zabezpečiť hospodárnu výrobu.
  • Zabezpečenie súladu s predpismi, pracovnými smernicami a postupmi s ohľadom na životné prostredie a udržateľnosť zdrojov.
  • ​Hospodárne riadenie oddelenia výroby v súlade s požiadavkami zákazníka vrátane alokácie personálu ​
  • Zabezpečiť dosiahnutie stanových KPI (cieľov) oddelenia výroby, realizácia nápravných opatrení v prípade odchýlok, organizácia a realizácia Shop Floor Walk
  • Zaistenie schopnosti dodávok pre interných zákazníkov
  • Účasť na plánovaní budgetu a na nábehu nových projektov

Príklady typickej náplne práce:

  • Koordinácia výrobného tímu a zabezpečenie plnenia produkčných plánov.
  • Komunikácia s oddeleniami vývoja, kvality a logistiky.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných a hygienických noriem.
  • Monitorovanie a hodnotenie výkonnosti zamestnancov a navrhovanie zlepšení.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Koordinácia a plánovanie aktivít výrobného tímu.
  • Kontrola plnenia produkčných plánov a riešenie prípadných problémov.

  • ​Budeš pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu
  • 13. a 14. plat
  • Každoročné prehodnotenie mzdy ti zaručí postupné navyšovanie platu a lepšiu kariérnu perspektívu.
  • Máš možnosť využívať stravné v hodnote 5,45€, ktoré ti poskytne zamestnávateľ a ušetríš tak na nákladoch na stravovanie.
  • Máš možnosť získať odborné školenia a vzdelávanie, čo ti umožní rozvíjať sa v tvojom odbore a zlepšovať svoje pracovné schopnosti.
  • Môžeš sa stať súčasťou tímu, ktorý má vysokú kvalitu práce a výborný kolektív, čo ti umožní mať príjemné pracovné prostredie a zlepšovať svoje pracovné skúsenosti.
  • Množstvo firemných akcií a spoločenských podujatí
  • Budeš navštevovať jazykový kurz a máš možnosť sa kontinuálne vzdelávať na online kurzoch
  • Každý mesiac firma zabezpečí malé prekvapenie pre zamestnancov

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci výroby; team leader

Počet rokov praxe

3

  • Technické vzdelanie
  • Skúsenosti s riadením väčšieho tímu
  • Analytické myslenie
  • Samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť
  • Flexibilita, asertivita
  • Proaktívny prístup k práci

Máš skúsenosti s riadením tímu a technickým vzdelaním? Vieš analyzovať a riešiť problémy? Dokážeš pracovať samostatne a spoľahlivo? Si flexibilný a asertívny? Ak áno, hľadáme práve teba na pozíciu Koordinátor výroby.

POLYTEC GROUP - so svojimi 26 závodmi a 4.300 zamestnancami po celom svete predstavuje významného výrobcu a dodávateľom kvalitných dielov z plastov. Rakúska spoločnosť ponúka kompletné riešenia v oblasti vstrekolisov, špecializuje sa na plasty so zosilneným vláknom a produkuje originálne diely z plastov a ušľachtilej ocele. POLYTEC, ako kompetentný partner, ponúka individuálne priemyselné riešenia z polyuretánu a zariadenia potrebné pre ich produkciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421910918963
E-mail: poslať životopis
ID: 4809878  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac