Operátor výroby

POLYTEC Composites Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľkoúľanská cesta 1051, Sládkovičovo
Termín nástupu
dohodou
1 280 EUR/mesiac13. a 14. plat; nástupná mzda pri odpracovaní 168 hod za mesiac od 940 EUR/mesiac + 190 EUR výkonnostný bonus + 150 EUR dochádzkový bonus + príplatky za popoludňajšiu, nočnú zmenu, prípadné nadčasy sú preplácané

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha lisov, fréz
  • Príprava materiálu na lisovanie - strihanie, rezanie
  • Odváženie potrebného množstva materiálu
  • Vkladanie materiálu do formy, lisovanie na hydraulickom lise
  • Obrusovanie a čistenie výlisku, orezávanie hrán, prípadne vŕtanie pomocou prípravku, frézovanie
  • Vizuálna kontrola hotového výlisku, balenie
  • Lepenie a montáž tesnení na hotové diely
  • Práca v stoji
  • Práca v 3-zmennej prevádzke - 7,5 hod
  • Možnosť odborného a kariérneho rastu
  • Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

  • Zarábaš 13. a 14. plat, čo ti umožní mať stabilnejší príjem a lepšiu finančnú situáciu.
  • Máš nárok na dochádzkový bonus, ktorý ti prinesie finančné výhody za tvoju pravidelnú dochádzku do práce.
  • Výkonnostný bonus ti umožní získať finančnú odmenu za tvoje dobré pracovné výsledky.
  • Každoročné prehodnotenie mzdy ti zaručí postupné navyšovanie platu a lepšiu kariérnu perspektívu.
  • Máš možnosť využívať stravné v hodnote 5,45€, ktoré ti poskytne zamestnávateľ a ušetríš tak na nákladoch na stravovanie.
  • Zabezpečujeme dopravu z Trnavy, Zeleneča, Veľkej Mače a Sládkovičova, aby si nemusel/a riešiť vlastnú dopravu do práce.
  • Máš možnosť získať odborné školenia a vzdelávanie, čo ti umožní rozvíjať sa v tvojom odbore a zlepšovať svoje pracovné schopnosti.
  • Môžeš sa stať súčasťou tímu, ktorý má vysokú kvalitu práce a výborný kolektív, čo ti umožní mať príjemné pracovné prostredie a zlepšovať svoje pracovné skúsenosti.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Manuálna zručnosť, spoľahlivosť, precíznosť, presnosť
Zmysel pre tímovú prácu
Chuť kvalitne pracovať

POLYTEC GROUP - so svojimi 26 závodmi a 4.300 zamestnancami po celom svete predstavuje významného výrobcu a dodávateľom kvalitných dielov z plastov. Rakúska spoločnosť ponúka kompletné riešenia v oblasti vstrekolisov, špecializuje sa na plasty so zosilneným vláknom a produkuje originálne diely z plastov a ušľachtilej ocele. POLYTEC, ako kompetentný partner, ponúka individuálne priemyselné riešenia z polyuretánu a zariadenia potrebné pre ich produkciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421910918963
E-mail: poslať životopis
ID: 4809425  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac