Dokumentácia technických zariadení

POLYTEC Composites Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
4,- EUR /hodina (resp. dohodou v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta, brigádnika s technickým zameraním na výpomoc pri zdokumenovaní a inventarizácii technických strojov a zariadení. Práca s technickou dokumentáciou, orientácia na internete a úprava fotiek vo photoshope.

Bezplatná doprava smer Trnava - Sládkovičovo zabezpečná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie technického smeru
Čítanie technickej dokumentácia
Orientácia na internete
Práca s Photoshop

POLYTEC GROUP - so svojimi 26 závodmi a 4.300 zamestnancami po celom svete predstavuje významného výrobcu a dodávateľom kvalitných dielov z plastov. Rakúska spoločnosť ponúka kompletné riešenia v oblasti vstrekolisov, špecializuje sa na plasty so zosilneným vláknom a produkuje originálne diely z plastov a ušľachtilej ocele. POLYTEC, ako kompetentný partner, ponúka individuálne priemyselné riešenia z polyuretánu a zariadenia potrebné pre ich produkciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3788305  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,- EUR /hodina (resp. dohodou v závislosti od skúseností kandidáta)