Mechanik / údržbár

POLYTEC Composites Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľkoúľanská cesta, Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
1 600 EUR/mesiacod 1600,- v závislosti od skúseností kandidáta, príplatky poobedná a nočná zmena, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba a kontrola lisov a zariadení
Identifikácia chýb na strojoch a zariadeniach v prípade poruchy
Práca v 3-zmennej prevádzke

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vyhovujúci uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Mechanik

Vyučený mechanik
Ochota učiť sa obsluhovať a opravovať nové technologické zariadenia

POLYTEC GROUP - so svojimi 26 závodmi a 4.300 zamestnancami po celom svete predstavuje významného výrobcu a dodávateľom kvalitných dielov z plastov. Rakúska spoločnosť ponúka kompletné riešenia v oblasti vstrekolisov, špecializuje sa na plasty so zosilneným vláknom a produkuje originálne diely z plastov a ušľachtilej ocele. POLYTEC, ako kompetentný partner, ponúka individuálne priemyselné riešenia z polyuretánu a zariadenia potrebné pre ich produkciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3198302  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac