Obchodný manažér

POLYSTON s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
august 2022
1 200 - 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda počas zaškolenia, neskôr individuálne finančné ohodnotenie, bonusy a benefity na základe splnených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverený región, komunikácia s existujúcimi klientmi (interérové štúdiá, stolári, dizajnéri, architekti,..)
- každodenné realizovanie stretnutí v rámci celej SR
- osobná, telefonická aj písomná komunikácia s potenciálnymi klientmi: investormi, architektami a stavebnými firmami
- akvizícia nových klientov, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- zodpovednosť za rozširovanie siete partnerov
- zastupovanie spoločnosti v súlade s firemnou kultúrou
- predkladanie obchodných ponúk a kalkulácií
- obchodno-technické poradenstvo
- reporting/vedenie evidencie, pravidelný feedback, práca s interným systémom
- sprostredkovanie spätnej väzby od zákazníkov, monitoring požiadaviek zákazníkov
- šírenie dobrého mena značky
- úzka spolupráca s obchodným a marketingovým oddelením

- služobné auto
- firemný telefón
- motivačné finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej firme s 20 ročnou históriou
- bonusy za splnené ciele
- zaškolenie
- možnosť sebarealizácie a profesijného rastu

Ponúkame Vám zaujímavú prácu s luxusnými atypickými produktami vo výrobnej firme. Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej spoločnosti.

Ponúkaná pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý je ochotný cestovať v rámci Slovenska, je dravý, má chuť spolupodieľať sa na rozvíjaní spoločnosti.

Sídlo firmy je v Badíne (Banská Bystrica) - kancelária a výroba. Práca manažéra bude spočívať v návšteve partnerských luxusných kuchynských a interiérových štúdií, jednania s developermi a architektami, akvizície nových obchodných príležitostí. Cestovanie v rámci celej SR. Podieľanie sa na marketingových aktivitách, a iné.

Na osobnom pohovore bude priblížená celková stratégia ponúkanej pozície, individuálne dojednanie spoločnej pracovnej spolupráce, finančné ohodnotenie a benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý
Jednanie s klientami - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax a skúsenosti v obchodnej činnosti na pozícii obchodného zástupcu/manažéra
- skúsenosti na pozícii projektový manažér - výhodou
- dynamická osobnosť so schopnosťou presadiť sa
- výborné komunikačné a predajné zručnosti
- schopnosť analyzovať trh
- vysoké pracovné nasadenie, kreativita
- flexibilita
- ochota k tímovej spolupráci

Firma Polyston s.r.o. pôsobí na trhu už 20 rokov ako špička medzi výrobcami a jej produkcia zahrňuje prevažne výrobu atypických produktov z minerálneho kameňa Polyston, skla Kerglass, keramiky, žuly, technického kameňa a masívneho dreva pre rezidenčné a developerské projekty.
Dlhoročne vyrábame luxusné kuchynské pracovné dosky a integrované drezy, pričom sa orientujeme aj na vybavenie hotelov a gastro prevádzok.
Za firmou Polyston s.r.o. stojí mnoho rokov skúseností, vývoja, moderných technológií a silná podpora profesionálneho tímu. Sme jedna z mála firiem s vysokou úrovňou technologického zázemia, ktorá sa môže pochváliť výrobou vlastného produktu Polyston Solid Surface, ktorý prenikol na európsky trh a stáva sa, vďaka svojej dokonalosti detailov, jednotkou u našich klientov.
POLYSTON s.r.o. je zároveň jediným výhradným importérom a spracovateľom veľkoformátovej keramiky Neolith pre SR a ČR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4370581  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac