Administratívny pracovník

Polyplast výrobné družstvo Pliešovce

Miesto práce
Hviezdoslavova 6/12, Pliešovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme osobu, ktorá sa k nám pridá a pomôže nám s nasledujúcimi úlohami:

- starostlivosť o pridelených zákazníkov

- spracovávanie dopytov a objednávok do výroby od zákazníkov

- evidencia objednávok a skladových zásob

- plánovanie výrobného procesu a výrobných kapacít

- vykonávanie ostatných administratívnych úkonov

13. plat
Odmeny pri jubileách
Príspevok na stravovanie
Firemné akcie a práca v príjemnom kolektíve v stabilnom zamestnaní a ďalšie benefity, ktoré budú spresnené na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, ekonomika, výrobný priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Logistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti z automobilového priemyslu výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme osobu, ktorá:

- ovláda prácu s počítačom a súčasnými kancelárskymi programami,

- má skúsenosti s administratívnou prácou a dokáže organizovať svoju prácu,

-  je komunikatívne zdatná a dokáže komunikovať so zákazníkmi

- vie pracovať v tíme a má pozitívny prístup k práci a chuť učiť sa novým veciam.

Ak si precízna, samostatná, komunikatívna, spoľahlivá a časovo flexibilná osoba a naviac dokážeš občas pracovať pod tlakom, vieš a záleží ti na tom, aby si zverené povinnosti dotiahla dokonca, si pre nás pravým adeptom.

Tvoj osobný kredit zdvihne aj výborná znalosť obchodnej korešpondencie a znalosť anglického jazyka.

spracovanie plastov, výroba plastových dielov a komponentov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4717973  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac