Elektrikár - elektroúdržbár

POLYGRAF PRINT spol. s r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 4,3 EUR/hod.700,0 Eur/mes. brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje včasné technické opravy všetkých strojov a elektrických zariadení v spoločnosti /tlačové stroje, výrobné linky a pod./.
- Na určených zariadeniach zodpovedá za údržbu, opravu a nastavenie zariadení do prevádzkového stavu.
- Vykonáva periodickú preventívnu údržbu, prehliadky a kontroly zariadení a ďalšie práce podľa pokynov priameho nadriadeného.
- Aktívne sa zúčastňuje na riešení problémov vo výrobe a priebežnom odstraňovaní porúch.
- Vedie evidenciu opráv a výmien náhradných dielov v údržbových kartách.

- istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- v prípade obojstrannej spokojnosti predĺženie pracovnej zmluvy na dobu neurčitú,
- príplatky za prácu nadčas, v sobotu a nedeľu preplácané podľa platného Zákonníka práce, platené pracovné pohotovosti
- stabilita a perspektíva spoločnosti,
- možnosť naučiť sa nové veci, osobný rast

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu zašlite žiadosť a životopis elektronicky na náš e-mail: [email protected].
Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate.
Súčasne predložte súhlas s uchovaním a spracovaním osobných údajov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, Elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

- Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika § 22 príp. § 23 podľa Zb. Z. č. 508/2009
- Prax a skúsenosti na pozícii elektrotechnika min. 2 roky,
- Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke (7,5 hod. pracovné zmeny + platené pohotovosti po pracovnej zmene a počas víkendov)
- Dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť, manuálna zručnosť,
- Technické myslenie a schopnosť vedieť riešiť technické problémy.

Firma POLYGRAF PRINT spol. s r. o. je zameraná na tlač a výrobu knižných publikácií. Naša spoločnosť bola založená 11.septembra 1996 a nadviazala na tradíciu kníhtlače v meste Prešov. Patríme k najvýznamnejším podnikom na Slovensku vyrábajúcim publikácie, učebnice, diáre a kalendáre. Až 80% našich produktov je určených na export, najmä do Nemecka, Francúzska, Českej Republiky, ale prakticky do celej Európy aj zámoria. Máme moderné tlačové a knihárske stroje. Spoločnosť zamestnáva cca 180 zamestnancov. Personál je kvalifikovaný, pravidelne školený a jazykovo zdatný.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3666130  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 4,3 EUR/hod.700,0 Eur/mes. brutto + príplatky