Obchodní zástupce

POLTRADE, spol. s r.o.

Místo práce
Mohelnice, Šumperk - Mohelnice, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Denní kontakt se stávajícími a potenciálními zákazníky.

Příprava nabídek, cenová jednání, uzavírání smluv.

Komplexní péče o zákazníka, zjišťování jeho potřeb a požadavků.

Komunikace jak s pracovníky nadnárodních koncernů, tak malých rodinných firem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Velmi dobré komunikativní schopnosti, týmový duch.

Řidičský průkaz sk. B.

Znalost MS OFFICE.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost anglického jazyka.

Co vám můžeme nabídnout

Nadstandardní platové podmínky.

Firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění).

Prostředky potřebné k výkonu pracovní pozice i volnému času.

Nástup možný ihned / dohodou.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4441029  Dátum zverejnenia: 7.10.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc