Silomajster, elektrikár

Poľnonákup ŠARIŠ, a.s.

Miesto práce
Poľnonákup Šariš a.s., Bardejovská, Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
4,27 EUR/hod.K základnej mzde poskytujeme prémie do výšky 20 %, ďalej príplatky za prácu nadčas, za prácu v sobotu a nedeľu ako aj príplatky za prašnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečuje príjem, skladovanie, ošetrovanie, sušenie a výdaj rastlinných výrobkov v obilnom sile. Zabezpečuje pravidelnú údržbu dopravníkov, a dopravných ciest. Udržiava čistotu a poriadok na pracovisku.

Pracovný pomer na dobu určitú (12 mesiacov). V prípade spokojnosti s pracovnými výsledkami možnosť predĺžiť pracovný pomer na dobu neurčitú.

Uchádzači pošlú svoju žiadosť o prijatie a životopis na adresu spoločnosti alebo na email [email protected]
Po ukončení inzercie budú vedením vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.2.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Akciová spoločnosť Poľnonákup ŠARIŠ, a.s. vznikla v roku 1992. Hlavným predmetom činnosti je :
- nákup, čistenie, ošetrovanie a predaj rastlinných výrobkov,
- výroba a predaj krmných zmesí,

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Poľnonákup ŠARIŠ, a. s.
Bardejovská 44
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 3868470  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,27 EUR/hod.