Silomajster / elektrikár

Poľnonákup ŠARIŠ, a.s.

Poľnonákup Šariš a.s., Bardejovská, Ľubotice-Šarišské Lúky-Šarišské Lúky
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacV hrubej mzde sú už zarátané prémie. K hrubej mzde za splnenia podmienok môže byť ešte vyplatený 13. a 14. plat. Príplatky za prácu nadčas, príplatky za prácu v sobotu a nedeľu, ako aj príplatky za prašnosť sa poskytujú podľa Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečuje príjem, skladovanie, ošetrovanie, sušenie a výdaj rastlinných výrobkov v obilnom sile. Zabezpečuje pravidelnú údržbu dopravníkov, a dopravných ciest. Udržiava čistotu a poriadok na pracovisku. Ako elektrikár zabezpečuje plynulý chod a pravidelnú údržbu elektrotechnických zariadení (pásové a reťazové dopravníky, závitkové elevátory a pod.)

Pracovný pomer na dobu určitú (12 mesiacov). V prípade spokojnosti s pracovnými výsledkami možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Uchádzači pošlú svoju žiadosť o prijatie a životopis na adresu spoločnosti : Poľnonákup ŠARIŠ, a.s., Bardejovská 44, 080 01 Prešov alebo na email : [email protected]
Po ukončení inzercie budú vedením vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Akciová spoločnosť Poľnonákup ŠARIŠ, a.s. vznikla v roku 1992. Hlavným predmetom činnosti je :
- nákup, čistenie, ošetrovanie a predaj rastlinných výrobkov,
- výroba a predaj krmných zmesí,

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3868470  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac