Agronóm/vedúci rastlinnej výroby

Poľnohospodárske výrobno-obchodné družstvo, Drahovce

Miesto práce
Hlavná 1, Drahovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacMzda je tvorená zo základnej zložky, ktorá je uvedená vyššie a variabilnej zložky, ktorá je vyplácaná na základe dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia, riadenie a koordinácia agrotechnických úkonov,
- plánovanie a kontrola prác zamestnancov úseku rastlinná výroba,
- úzka spolupráca s vedením spoločnosti.

- služobné vozidlo, notebook a mobilný telefón
- strava hradená zamestnávateľom
- zaujímavé platové ohodnotenie
- priestor na sebarealizáciu
- kvalitné odborné zaškolenie
- dobrý kolektív a profesionálny tím
- stabilná, prosperujúca spoločnosť
- možnosť ubytovania v blízkom okolí

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo / agronóm

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

- vynikajúce organizačné schopnosti
- tímový hráč
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu

Poľnohospodárske výrobno-obchodné družstvo Drahovce je firma podnikajúca v poľnohospodárskej prvovýrobe. Družstvo sa nachádza na západnom Slovensku v obci Drahovce, necelých desať kilometrov južne od známeho kúpeľného mesta Piešťany.

PVOD Drahovce je stabilný podnik s dlhoročnou tradíciou, zameraný na klasickú rastlinnú produkciu a živočíšnu produkciu špecializovanú na chov dobytka. Družstvo obhospodaruje necelých 1300 ha pôdy konvenčným spôsobom a s ohľadom na životné prostredie. V súčasnosti máme na družstve 370 ks hovädzieho dobytka, z toho je 190 dojníc a 180 ks jalovíc. V roku 2014 sme vybudovali dcérsku spoločnosť Pekáreň Drahovce s. r. o., ktorá sa úspešne etablovala na domácom trhu.

Hlavná 1
922 41 Drahovce
ID: 3952905  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac