Agronóm

Poľnohospodárske družstvo "Vršatec"

Miesto práce
Pruské
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacVýška mzdy bude prehodnotená v závislosti od odborných a profesijných predpokladov zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je zabezpečenie a organizácia prác v rastlinnej výrobe. K tomu patrí aj tvorba osevných plánov, dodržiavanie agrotechnických termínov, vedenie prevádzkovej dokumentácie, zabezpečenie technologických postupov, správne uskladnenie produkcie, a pod. Sme naklonení aj novým postupom, predchádzajúce skúsenosti výhodou.

Skúsenosti s GSAA a SKEAGIS vítané, nie však podmienkou.

​Práca pre stabilnú spoločnosť.

Možnosť výkonu práva poľovníctva.

Možnosť ubytovania aj s rodinou (2i byt v Dubnici nad Váhom, cca 10 km od pracoviska).

Možnosť zamestnania aj partnera.

Služobné vozidlo aj na súkromné účely.

​Príplatky v zmysle zákonníka práce.

​Pracovné oblečenie a obuv.

​Príspevok na stravu vo forme obedov.

​Koncoročná odmena.

​Koncoročná odmena za dochádzku.

Vernostná odmena za odpracované roky.

​Naturálne benefity.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, samostatnosť, časová flexibilita, organizačné schopnosti.

Poľnohospodárske družstvo "Vršatec" obhospodaruje cca 1.500 ha poľnohospodárskej pôdy, z toho 830 ha ornej pôdy a 670 TTP. Zameriava sa na živočíšnu výrobu - chov dojníc a kráv bez trhovej produkcie mlieka, venuje sa aj rastlinnej výrobe. V pridruženej výrobe prevádzkuje galvanickú zinkovňu, GO štartérov a alternátorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Kopšo
Tel.: +421905423561
E-mail: poslať životopis
ID: 4818085  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac