Marketingový manažér prémiových farmárskych potravín AHAfarma

AHAfarma / Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch

Miesto práce
Vráble
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 000 - 1 650 EUR/mesiacZákladná zložka 1000€ (pri forme úväzku živnosť) + ďaľšie zložky a bonusy za plnenie hodnotiacich, výkonnostných a prémiových ukazovateľov + ďaľšie špeciálne bonusy - horná hranica závisí od šikovnosti a dosiahnutého výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste nadchnutí pre 100% skutočné farmárske potraviny ? Ste kreatívni a viete priniesť originálne nápady a riešenia? Je marketing Vašou vášňou a sledujete jeho aktuálne trendy? Uvedomujete si silu inovatívnych marketingových nástrojov a radi by ste svoje idey pretvárali na skutočne fungujúce efektívne riešenia?

Čo od Vás očakávame:

- podieľanie sa na set-upe a implementácii základných marketingových plánov, stratégií, kampaní a budovanie produktového brandingu a corporate identity
- komplexná správa online aktivít, tvorba content plánu, mediálneho obsahu a aktualizácia webového sídla, blogov, newslettrov a sociálnych sietí (FB, YouTube, Instagram, LinkedIn, influencer marketing, blogy, e-zin)
- sledovanie aktuálnych trendov v oblasti marketingu a sociálnych sietí
- návrh, príprava a tvorba vizuálu (dizajn, grafika, copywriting) online i printových médiách (sociálne siete, letáky, bannery, roll-upy, billboardy), príprava základnej grafiky, copywriting, tvorenie kreatívnych textov
- koordinácia a riadenie trade marketingových aktivít, PPC kampaní na Facebooku, YouTube, Instagram
- analýzy a vyhodnocovanie efektívnosti marketingových aktivít, vyhľadávanie inovatívnych marketingových možností, vyhodnocovanie dát z Google Analytics a Facebook Insights
- brainstorming, vedenie a koordinácia pracovných aktivít, participácia na budovaní firemnej kultúry, návrhy aktivít na podporu predaja
- Organizácia a príprava direct-marketing a direct-sale aktivít a prezentačných eventov, kooperácia s teamom produktových promotérov a riadenie ich aktivít
- príprava a realizácia spotrebiteľských ankiet a prieskumov, evaluácia aktuálnych spotrebiteľských preferencií a nákupných zvyklostí, prieskumy spokojnosti zákazníkov
- zákaznícky servis – odpovedanie na správy, dotazy a požiadavky od zákazníkov, komentáre pod príspevkami
- spolupráca s externými partnermi, koordinácia externých a interných aktivít

Akí musíte byť:
- maximálne invenční a originálni
- energickí, s chuťou do práce a života
- komunikatívni a proklientsky orientovaní
- časovo flexibilní a zodpovední

Čo ponúkame:
- atraktívnu, samostatnú prácu s jedinečným konceptom
- zaujímavú a motivujúcu odmenu

-možnosť sebarealizácie v participácii na zaujímavom a inovatívnom projekte spojenia poľnohospodárskej prvovýroby, spracovania, obchodu a následnej distribúcie čerstvých farmárskych produktov ocenených značkou kvality SK GOLD (www.ahafarma.sk)
- motivujúce pracovné podmienky
- využívanie širokej škály pracovných benefetov a výhod
- pružný pracovný čas

Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, komunikácia, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Event manažment - Pokročilý
Digitálny Marketing - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Google AdSense - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- inovatívnosť, originálnosť a nekonvenčnosť
- profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť a zodpovednosť
- orientácia na výsledky

Sme tradičný regionálny farmársky výrobca kombinovanej rastlinnej a živočíšnej výroby.

Zároveň sme spracovateľom vlastnej produkcie mlieka a výrobcom mliečnych produktov, distribuovaných pod brandom AHAfarma - držiteľom viacerých prémiových ocenení z prestížnej medzinárodnej gastronomickej súťaže GREAT TASTE AWARDS.

Našou misiou je prinášať konzumentovi naozajstné potraviny. Bez konzervantov, prídavných látok a náhradok. čerstvé mliečne výrobky sú vyrobené s láskou iba z tých najkvalitnejších surovín - úžasného mlieka plemena slovenské strakaté, hnedého trstinového cukru a vždy, naozaj vždy len z toho najstarostlivejšie vybraného ovocia (bez akýchkoľvek esencií, farbív a aróm). Už nič navyše. A ani nič, čo by v nich chýbalo. Produkty sú balené v skle, ktoré ako ušľachtilý a recyklovateľný ekologický obalový materiál jediné dokáže vyhovieť našim prísnym požiadavkám na zachovanie výnimočnej kvality a chute našich produktov. Naše syry sú vyrábané s nekompromisnou starostlivosťou a poctivým remeselným fortieľom pre dosiahnutie tej najvyššej, neprekonateľnej kvality, nielen pre získanie zlatej medaily, ale predovšetkým pre gastronomický zážitok našich konzumentov. Vyrábame produkty pre našich konzumentov s láskou a srdcom tak isto, ako ich vyrábame aj pre seba a svojich najbližších.

Vysoko si zakladáme na maximálnej kvalite, profesionalite a inovatívnosti našich výrobkov, pričom radi diskutujeme o nových možnostiach a príležitostiach, ako tieto úžasné produkty priniesť bližšie ku svojim konzumentom. Preto je aktuálnou nielen otázka rozširovania jestvujúcich, ale najmä vytvárania nových, inovatívnych obchodných a distribučných kanálov, predovšetkým vo firemnom (korporátnom sektore), ako i v segmente Ho-Re-Ca.

web: www.ahafarma.sk
FB, INSTAGRAM: #ahafarma
ID: 3945222  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac