Distribútor prémiových farmárskych produktov

Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka (pri forme živnosť) je 1100,-€ / mesačne. Prémiová zložka 0-50 EUR, príplatky za ďalšie výkony nad bežný rozsah: 7,00 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedícia tovaru zo skladu, zásobovanie predajných miest/kioskov farmárskymi potravinami, zodpovednosť za ich hygienu a sanitáciu
- zodpovednosť za údržbu a základný technický servis predajných miest / kioskov
- hlásenie potreby odborného servisného úkonu, kooperácia s odborným servisným technikom
- zodpovednosť za čistotu, sanitáciu a bežnú prevádzku / údržbu prideleného vozidla
- vedenie potrebnej skladovej evicencie, administratívy a záznamov

- motivujúce pracovné podmienky
- využívanie širokej škály poskytovaných pracovných benefetov
- pružný pracovný čas

Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2020 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, vodič, potravinárstvo, technika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

- vyžaduje sa zodpovednosť za výsledok, spoľahlivosť a flexibilita
- potrebná je aspoň minimálna úroveň technických zručností v oblasti mechaniky a elektroniky
- vodičské oprávnenie skupiny C je výhodou !!!

Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch je organizácia poľnohospodárskej rastlinnej a živočíšnej prvovýroby, so spracovaním, obchodom a distribúciou vlastných prémiových farmárskych potravinárskych produktov.
www.ahafarma.sk
www.pdvrable.sk

Levická 886
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Vojteková
Tel.: 0904 103 431
E-mail: poslať životopis
ID: 3945058  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac