Agronóm - špecialista

AHAfarma / Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch

Miesto práce
Vráble
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.07.2020
1 100 - 1 700 EUR/mesiacprémie za plnenie hodnotiacich a výkonnostných ukazovateľov + špeciálne bonusy za kvalifikáciu a odbornosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste nadchnutí pre prácu s plodinami a radi trávite čas v prírode starostlivosťou o ne?

Čo od Vás očakávame:

• Komplexné riadenie rastlinnej výroby a koordinácia jednotlivých úsekov.
• Riadenie postupu pri pestovaní poľnohospodárskych plodín v celom rozsahu rastlinnej výroby, vrátane zberu a pozberových prác.
• Zabezpečovanie nákupu osív, hnojív a poľnohospodárskej techniky pre rastlinnú výrobu.
• Orientácia v predpisoch EU a SR a pokynoch týkajúcich sa poskytovania poľnohospodárskych dotácií.
• Vypracúvanie žiadostí o poľnohospodárske dotácie.
• Vedenie agendy poľnohospodárskych evidencií
• Stanovenie požiadaviek typu a počtu poľnohospodárskej techniky.
• Tvorba plánov hnojenia a ochrany rastlín a ich realizácia.
• Spracovávanie komplexných výrobných plánov rastlinnej výroby.
• Spracovanie analýzy výsledkov v rastlinnej výrobe.
• Posudzovanie kvality pôdy na pestovanie rôznych druhov poľnohospodárskych plodín a procesu ich rastu a zretia.
• Zabezpečovanie procesu kooperácie živočíšnej výroby s rastlinnou výrobou.
• Stanovovanie druhov, typov, značiek a množstva osív, hnojív a poľnohospodárskej techniky pre rastlinnú výrobu.
• Dojednávanie obchodných kontraktov v rastlinnej výrobe.
• práca so systémom na evidenciu pozemkov (SKEAGIS, AURUS, ISAT)
práca so systémom na evidenciu spotreby hnojív, bilancie živín a záznamov o hnojení pôdy

Akí musíte byť:
- energickí, s chuťou do práce a života
- časovo flexibilní a zodpovední

Čo ponúkame:
- atraktívnu, samostatnú prácu
- zaujímavú a motivujúcu odmenu

• možnosť sebarealizácie v participácii na zaujímavom a inovatívnom projekte spojenia poľnohospodárskej prvovýroby, spracovania, obchodu a následnej distribúcie čerstvých farmárskych produktov ocenených značkou kvality SK GOLD (www.ahafarma.sk)
• motivujúce pracovné podmienky
• využívanie širokej škály pracovných benefetov a výhod
• pružný pracovný čas

Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, agrobiológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- samostatnosť a zodpovednosť
- orientácia na výsledky

Sme tradičný regionálny farmársky výrobca kombinovanej rastlinnej a živočíšnej výroby.

Zároveň sme spracovateľom vlastnej produkcie mlieka a výrobcom mliečnych produktov, distribuovaných pod brandom AHAfarma - držiteľom viacerých prémiových ocenení z prestížnej medzinárodnej gastronomickej súťaže GREAT TASTE AWARDS.

Našou misiou je prinášať konzumentovi naozajstné potraviny. Bez konzervantov, prídavných látok a náhradok. čerstvé mliečne výrobky sú vyrobené s láskou iba z tých najkvalitnejších surovín - úžasného mlieka plemena slovenské strakaté, hnedého trstinového cukru a vždy, naozaj vždy len z toho najstarostlivejšie vybraného ovocia (bez akýchkoľvek esencií, farbív a aróm). Už nič navyše. A ani nič, čo by v nich chýbalo. Produkty sú balené v skle, ktoré ako ušľachtilý a recyklovateľný ekologický obalový materiál jediné dokáže vyhovieť našim prísnym požiadavkám na zachovanie výnimočnej kvality a chute našich produktov. Naše syry sú vyrábané s nekompromisnou starostlivosťou a poctivým remeselným fortieľom pre dosiahnutie tej najvyššej, neprekonateľnej kvality, nielen pre získanie zlatej medaily, ale predovšetkým pre gastronomický zážitok našich konzumentov. Vyrábame produkty pre našich konzumentov s láskou a srdcom tak isto, ako ich vyrábame aj pre seba a svojich najbližších.

Vysoko si zakladáme na maximálnej kvalite, profesionalite a inovatívnosti našich výrobkov, pričom radi diskutujeme o nových možnostiach a príležitostiach, ako tieto úžasné produkty priniesť bližšie ku svojim konzumentom. Preto je aktuálnou nielen otázka rozširovania jestvujúcich, ale najmä vytvárania nových, inovatívnych obchodných a distribučných kanálov, predovšetkým vo firemnom (korporátnom sektore), ako i v segmente Ho-Re-Ca.

web: www.ahafarma.sk
FB, INSTAGRAM: #ahafarma
ID: 3920122  Dátum zverejnenia: 4.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac