Upratovačka / upratovač

Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch

Miesto práce
Vráble
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
11.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5 € / hod. ( 4€ / hod./ základná mzda + 1 € / hod. odmena za naplnenie mesačného fondu pracovného času)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie kancelárskych priestorov ( utieranie prachu, leštenie nábytku,
vysávanie, ... )
- čistenie sociálnych a hygienických zariadení,
- dopĺňanie hygienických potrieb na sociálnych zariadeniach,
- dodržovanie pokynov nadriadeného
- denná služba v časovom rozpätí cca 2 hod. denne ( od 13 :00- 15:00) od
pondelka do piatku

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- dochádzkový bonus

- v prípade obojstrannej spokojnosti ponúkame v rámci dennej služby možnosť odpracovať ( v zmysle dohody) vyšší počet hodín

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.3.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- pedantnosť
- výhodou sú skúsenosti s podobnou prácou

Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch je organizácia poľnohospodárskej rastlinnej a živočíšnej prvovýroby, so spracovaním, obchodom a distribúciou vlastných prémiových farmárskych potravinárskych produktov.
www.pdvrable.sk
www.ahafarma.sk

Levická 886
95201 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Uhrinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3598615   Dátum zverejnenia: 12.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5 € / hod. ( 4€ / hod./ základná mzda + 1 € / hod. odmena za naplnenie mesačného fondu pracovného času)