Agronóm

Poľnohospodárske družstvo Vajnory

Miesto práce
Hospodárska 9, 831 07 Bratislava-Vajnory
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 700 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej a pohyblivej zložky a je závislá od skúseností, plnenia si povinností a výsledkov úseku. Ročné odmeny podľa výsledkov a plnenia úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Okrem znalostí z konvenčného pestovania plodín máš vzťah k regeneratívnemu hospodáreniu? Vieš, čo je kvalitný kompost a ako ho vyrobiť, ako dostať do pôdy dusík inak ako umelými hnojivami? Poznáš význam medziplodín? Hovorí Ti niečo Strip-till a No-till? Tak práve Teba hľadáme!
• Zabezpečovanie plynulej prevádzky na družstve riadenie a koordinovanie prevádzkovej činnosti rastlinnej výroby
• Stanovovanie a dohľad nad agrotechnickými a technologickými postupmi (osevné plány, výživa a ochrana rastlín...)
• kontrola vývoja rastlín
• Zabezpečovanie zberu a skladovania rastlín
• Navrhovanie zlepšení vo výrobnom procese.
• Riadenie a kontrolovanie činností podriadených zamestnancov.
• komunikácia so štátnymi inštitúciami, rôznymi kontrolnými orgánmi (PPA, CEHZ, RVPS, ÚKSUP atď.)
• Zasielanie pravidelných informácií o stave jednotlivých plodín
• Vedenie prevádzkovej dokumentácie a štatistík
• Úzka spolupráca s ostatnými subjektmi v rámci družstva
• Ostatné práce na základe pokynov predsedu
• Dodržiavanie predpisov BOZP, PO a používanie OOPP

Možnosť ubytovania aj rodiny
Služobné auto
Bohatý sociálny program
Príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo - rastlinná výroba

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pri absolventovi bez praxe je potrebné odborné vzdelanie.
Kandidát by mal byť otvorený novým trendom
Ochota vzdelávať sa
Tímový hráč. Máme niekoľko stredísk, kde je nutná spolupráca.

PD Vajnory vzniklo v roku 1949 so zameraním na poľnohospodársku a živočíšnu výrobu. Máme 880ha ornej pôdy, 30ha viníc a 25ha sadu. V živočíšnej výrobe máme mliečnu produkciu holštýnskeho plemena na predaj mlieka z dvora a gazdovstvo so všetkými druhmi hospodárskych zvierat. Prevádzkujeme 3 vlastné predajne.
ID: 4542472  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac