Zootechnik

Poľnohospodárske družstvo "SNP" so sídlom v Sklabini

Miesto práce
Sklabiňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
728€/základná mzda+ osobné ohodnotenie podľa zverených pracovných činností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie plynulej prevádzky na farme. Zodpovednosť za zverené úlohy.
Organizovanie a kontrolovanie činností podriadených zamestnancov.
Odmeňovanie zamestnancov podľa výsledkov.
Sledovanie zdravotného stavu a úžitkovosti chovaných zvierat, monitoring výživy a krmív, vykonávanie veterinárnych zákrokov v spolupráci s veterinárnym lekárom.
Vedenie prevádzkovej dokumentácie, pravidelné informovanie vedenia o produkcii, reprodukcii, stavoch zvierat.
Zasielanie pravidelných informácii o stave, presunoch úhynoch a úžitkovosti zvierat štátnym kontrolným inštitúciám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zootechnika, Vererinárne lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci a zvereným pracovným úlohám, lojálnosť, ochota učiť sa.

Sme spoločnosťou zaoberajúcou sa primárne konvenčnou poľnohospodárskou výrobou so špecializáciou na chov hovädzieho dobytka v prevažnej miere mliekového typu a krmovinárstvo . Zároveň vykonávame činnosti v oblasti mäsopriemyslu, obchodu a služieb. Družstvo hospodári v podhorskej oblasti na výmere 1650 ha poľnohospodárskej pôdy .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3468673  Dátum zverejnenia: 18.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 728€/základná mzda+ osobné ohodnotenie podľa zverených pracovných činností.