Administratívny pracovník /riadiaci pracovník

Poľnohospodárske družstvo podielnikov Veľké Uherce

Miesto práce
Veľké Uherce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiac+ ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie vyhlasovania dotačných výziev a usmernení PPA a MPRV SR
- včasné predkladanie žiadostí na poskytnutie dotačnýchpodpôr a priamych platieb,ich spracovanie, evidencia a dokumentovanie
- organizačné riadenie zverených úsekov (pekáreň, maloobchodné predajne, ekonom. úsek)
- vypracovanie finančných podkladov a analýz pre styk s bankami a ostatnými finančnými organizáciami
- spracovanie štatistických výkazov
- vypracovávanie a aktualizovanie smerníc
- tvorba zmlúv

- aktívna spolupráca s vedením spoločnosti

Potešíme sa Vášmu životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo/ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie v účtovníckom/ekonomickom odbore

- znalosť podvojného účtovníctva
- zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť pri riešení úloh

-profesionálny a zodpovedný prístup k práci

- schopnosť riadiť kolektív

- organizačné schopnosti a precíznosť v písaní dokumentov

- schopnosť pracovať v tíme a prispievať k pozitívnej atmosfére v pracovnom prostredí.

PDP Veľké Uherce - poľnohospodárske družstvo podielnikov zamerané najmä na rastlinnú, živočíšnu výrobu, venujeme sa poskytovaniu služieb v oblasti:
• poľnohospodárska výroba
• výroba pekárenských výrobkov
• výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
• veľkoobchod s poľnohospodárskymi produktmi
• závodné stravovanie
• veľkoobchod so strojmi a technickými potrebami
• maloobchod so zmiešaným tovarom
• mliekomaty

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4817311  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac