Výrobný riaditeľ malej regionálnej mliekarne

Poľnohospodárske družstvo "Ďumbier"

Miesto práce
Brezno
Termín nástupu
Dohodou
2 300 EUR/mesiac+ nástupný plat nastavený pri osobnom pohovore podľa predchádzajúcich skúseností a kvalifikácie + pohyblivá zložka podľa hospodárskeho výsledku a plnenia stanovených cieľov + príspevok na DDS vo výške 3 % hrubej mzdy + nefinančná odmena vo forme potravín z produktového portólia spoločnosti vo výške 40 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné riadenie prevádzky mliekarne
- dodržiavanie technologických postupov výroby
- vedenie kolektívu mliekarne
- kontakt s kontrolnými úradmi (RÚVZ, RVPS, akreditované laboratória, štátna a verejná správa)
- zodpovednosť za kvalitu mliečnych výrobkov
- dodržiavanie a dopĺňanie výrobných postupov HACCP
- vytváranie nových výrobkov
- kalkulácia cien výrobkov
- riešenie reklamácií
- vytváranie výrobných plánov
- vedenie výrobných porád a reporting

- mimoriadne odmeny na základe výsledkov prevádzky
- telefón, notebook
- možnosť využitia služobného automobilu na súkromné účely

profesné životopisy s telefónnym kontaktom zasielať na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou na adresu spoločnosti. Kontaktovať a na osobné pohovory budeme pozývať len uchádzačom ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady na základe zaslaných životopisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mliekarenská výroba, potravinársky

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

flexibilnosť, schopnosť riadiť a motivovať tím zamestnancov, kreatívnosť, loajalita, komunikatívnosť, nadšenie pre prácu v odbore, odolnosť voči stresu,

poľnohospodárstvo
obchod s poľnohospodárskymi produktami
výroba potravín

Kontakt

ID: 3278735  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac