Staniční sestra na klinice plastické chirurgie

POLMEDICANA s.r.o.

Místo práce
Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

-vedení kliniky, zdravotnická administrativa, objednávání materiálu, organizace práce sester

-odběry, asistence u převazů, aplikace léků

-příprava ambulance , oddělení a oper. sálu k pracovní činnosti

Požadavky:

-vzdělání v oboru

-organizační schopnost

-komunikace s lidmi

-spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

-zájem učit se novým věcem

- znalost cizích jazyků vítána

Nabízíme:

-práce v denním provozu

-služební auto i pro soukromé účely

-nadstandartní platové ohodnocení, měsíční bonusy+ roční bonus 100 000 Kč

-stravenky, možnost oper. výkonů se slevou pro rodinné příslušníky

-5 týdnů dovolené

-práce v luxusním prostředí privátní kliniky

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 4243201  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc