Obchodný zástupca

Polmarkus Sp. z o.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 € základná zložka + odmeny podľa odvedeného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predaj výrobkov v komunikácii B2B
• Obsluha doterajších zákazníkov a vyhľadávanie nových
• Plánovanie práce a zasielanie správ
• Zavádzanie nových výrobkov a technológií na trh
• Práca na území Slovenskej Republiky

• Zaujímavá práca v mladom a dynamickom tíme
• Možnosť profesionálneho rastu
• Systém profesionálnych školení
• Motivačný systém odmeňovania so zárukou základného platu
• Zamestnanie na základe pracovnej zmluvy
• Laptop, mobilný telefón a služobné auto

V prípade záujmu zašlite Váš CV a motivačný list v slovenskom alebo poľskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, pekár/ka / cukrár/ka, hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Vysoké vyjednávacie schopnosti
• Dobrá znalosť balíka MS Office a programov CRM
• Schopnosť prezentovať
• Schopnosť plánovať a organizovať svoju prácu
• Vodičský preukaz sk. B

Sme vedúcou dodávateľskou firmou v pekárenskom-cukrárenskom-zmrzlinárskom odvetví, ktorá pôsobí na poľskom, slovenskom a európskom trhu. Zaoberáme sa uvádzaním výrobkov a zavádzaním inovatívnych riešení na zásobovaný trh. Našou silou je kolektív skúsených odborníkov.
ID: 3430918  Dátum zverejnenia: 13.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 € základná zložka + odmeny podľa odvedeného výkonu