Logo Polmar Automotive s. r. o.

Inžinier kvality

Polmar Automotive s. r. o.

Miesto práce
Prílohy 45, 919 26 Zavar
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa môže meniť podľa skúseností kandidáta!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Polmar Automotive je výrobcom produktov EPP - EPP je skratka pre expandovaný polypropylén.
Našimi zákazníkmi sú známe značky v automobilovom priemysle. Hľadáme do nášho teamu inžiniera kvality.

Hlavné zodpovednosti:

  • Podpora nábehu nových projektov do sériovej výroby
    Vzorkovanie nových nábehov, technických zmien
    Práca v zákazníckych portáloch
  • Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
  • Vypracovanie a aktualizácia príslušnej dokumentácie (kontrolý plán, FMEA)
    Monitorovať, vyhodnocovať a evidovať nepodarkovosť,  vykonávať analýzy
  • Zodpovednosť za kontrolu kvality, riešenie problémov a zlepšovania
  • Zodpovednosť za optimalizáciu procesov a postupov výrobnej kvality,
  • Vykonávanie interných auditov kvality

- 13. plat
- DDS III. pilier
- príspevok na stravu nad rámec zákona - 0,85 € príspevok zamestnanca, 5 € príspevok zamestnávateľa
- príspevok na dopravu do zamestnania od 60 € do 100 € v závislosti od vzdialenosti
- čisté a nové pracovné prostredie
-Flexibilný pracovný čas,práca na jednu zmenu

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorých zaujala naša pracovná ponuka. Vzhľadom na počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov vzhľadom na ich kvalifikáciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý
Automotive štandardy - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Výhodami sú:
- Predchádzajúca práca v automobilovom priemysle

Spoločnosť Polmar, založená v roku 2007, dodáva diely pre automobilový priemysel a od svojich konkurentov sa odlišuje disciplínou a skúsenosťami, ktoré v priebehu rokov nadobudol.
Polmar, jediná spoločnosť v Turecku, ktorá sa sústreďuje výlučne na výrobu EPP, poráža svojich konkurentov v cene, technológii a kvalite.
Techniky dizajnu, výroby a lisovania, ktoré Polmar vlastní, možno nájsť len v obmedzenom počte spoločností na svete.
S inovatívnou kultúrou, ktorú má Polmar, sa vždy snaží rozvíjať a hľadá dokonalosť v každej oblasti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Rencésová
E-mail: poslať životopis
ID: 4797487  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac