Logo Polmar Automotive s. r. o.

Operátor vo výrobe EPP

Polmar Automotive s. r. o.

Miesto práce
Prílohy, Zavar, Trnava
Termín nástupu
asap
1 176,5 EUR/mesiacZarobte až 1176,50€, mzda sa skladá: 892,50€ základná mzda +150 € prítomnostný bonus + 15% Výkonnostný bonus do výšky 134 €, k tomu raz ročne vyplácaný 13. plat! Finálna výška mzdy sa môže meniť podľa skúseností kandidáta!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť venujúca sa výrobe EPP produktom - EPP znamená Expandovaný polypropylén.
Čo robí operátor výroby u nás?
- Vedie lisy, pece, podávače surovín, vyrába EPP produkty a vyrába zostavy tam, kde je to definované.
- Zodpovedá za výrobu produktov podľa výrobného programu a požiadaviek na kvalitu.
- Vykonáva údržbu 1. stupňa strojov/zariadení, s ktorými pracuje.
- Je zodpovedný za to, aby výroba zodpovedala existujúcim plánom kvality a harmonogramu výroby.
- Zaisťuje, aby bol produkt počas výroby vyrobený bez chýb
- Zaisťuje správne skladovanie produktu v obale alebo na vozíku.
- V prípade poruchy okamžite informuje svojho nadriadeného a/alebo zmenového technika údržby. Podporuje činnosť údržby tak, aby dokončil svoj výrobný program.

Zmennosť sa bude meniť vzhľadom na jednotlivé fázy rozbehu projektu:

- Trojzmenná prevádzka pri začatí sériovej výroby: 6:00 - 14:00 /
14:00 - 22:00 / 22:00 - 6:00

- 13. plat
- DDS III. pilier
- príspevok na stravu nad rámec zákona - 0,85 € príspevok zamestnanca, 5 € príspevok zamestnávateľa
- príspevok na dopravu do zamestnania od 60 € do 100 € v závislosti od vzdialenosti
- čisté a nové pracovné prostredie

Vopred ďakujeme za záujem o inzerovanú pozíciu všetkým kandidátom, kontaktovať budeme však iba kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené predpoklady. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s prácou vo výrobnom alebo automobilovom
priemysle.
- Možnosť vycestovať do zahraničia za účelom zaškolenia
- Potrebná manuálna zručnosť

Spoločnosť Polmar, založená v roku 2007, dodáva diely pre automobilový priemysel a od svojich konkurentov sa odlišuje disciplínou a skúsenosťami, ktoré v priebehu rokov nadobudol.
Polmar, jediná spoločnosť v Turecku, ktorá sa sústreďuje výlučne na výrobu EPP, poráža svojich konkurentov v cene, technológii a kvalite.
Techniky dizajnu, výroby a lisovania, ktoré Polmar vlastní, možno nájsť len v obmedzenom počte spoločností na svete.
S inovatívnou kultúrou, ktorú má Polmar, sa vždy snaží rozvíjať a hľadá dokonalosť v každej oblasti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Rencésová
E-mail: poslať životopis
ID: 4620628  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 176,5 EUR/mesiac