Vedúci montáže a inštalácií

POLLÁK ŠAĽA s.r.o.

Miesto práce
Diakovská, Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 3 000 EUR/mesiaczákladná mzda + odmeny podľa výkonov - neobmedzene

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a kontrola oddelenia montáže a inštalácie strojných zariadení a liniek, našich vlastných výrobkov.
Vedenie niekoľkých montážnych tímov vo výrobnom závode.
Komplexné zvládanie montážnych a servisných úloh.
Vedenie a motivovanie zamestnancov, organizovanie ciest, komunikácia so zákazníkmi.
Účasť na pracovných cestách v zahraničí v rámci kontrolných dní.
Riadenie podľa výrobných plánov a následné vedenie štatistík oddelenia.

Práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti.
Zaujímavá práca na zahraničných projektoch.
Ohodnotenie úmerné zvládnutej práci a kvalite.
Možnosť nadčasov.
Príspevok na dochádzanie nad 50km.
Finančné príspevky na rekreáciu.
Firemné akcie, teambuildingy.
Čerstvé ovocie a zdravé tyčinky.
Darček k narodeninám.
Parkovanie na súkromnom parkovisku vo firme.

Informácie o výberovom konaní

výber formou osobných pohovorov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s vedením pracovného tímu min. 3 roky.
Skúsenosť s vedením ľudí je podmienka.
Dodržiavanie termínov.
Ochota cestovať na pracovné cesty.
Komunikatívnosť, schopnosť spolupracovať a samostatne sa rozhodovať.
Aktívny a zodpovedný prístup k práci, flexibilita.
Znalosť technickej dokumentácie a výkresov.
Ruský jazyk výhodou.

POLLÁK ŠAĽA je rozvíjajúca sa firma zameraná na vývoj a výrobu potravinárskych strojov a liniek pre zákazníkov v zahraničí , hlavne v Európe, ale aj v zámorí.
Firma ponúka komplexné riešenia od návrhu, vývoja, výroby až po dodávky a inštalácie liniek.
Dynamický vývoj ponúka príležitosť schopným ľuďom s chuťou prijímať nové výzvy a inšpirácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4245613  Dátum zverejnenia: 24.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac