Realitný Maklér

POLIS GROUP, s.r.o. - realitná kancelária

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
500 - 4000 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie záujemcov o kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností ,
- komunikácia a udržiavanie vzťahov s klientmi, bankami
- riešenie procesu kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
- aktívna komunikácia s majiteľmi nehnuteľností a obchodnými partnermi
- práca s databázou nehnuteľností
- návrhy riešení pre dojednávanie zmluvných podmienok.

- flexibilný pracovný čas
- prémie na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám stručný životopis, na email: drabek@polis-rk.sk
Uchádzačov ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.3.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké pracovné nasadenie
- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť samostatne pracovať
- VP sk B
- vlastné auto podmienkou
- práca na PC ( e-mail, internet ) podmienkou
- predchádzajúca prax v realitnej alebo obchodnej činnosti je výhodou
- znalosť cudzieho jazyka je výhodou, ale nie podmienkou

Pracujeme INAK ako 95% realitných kancelárii. Používame najmodrejšie technológie na prezentáciu nehnuteľností - 3D Virtuálna prehliadka, profesionálne fotografie, úprava nehnuteľností - HOMESTAGING a iné.... tieto všetky technológie a postupy dávajú maklérom možnosť pracovať na vyššej úrovni kvality práce a dávajú možnosť získavať zaujímavé nehnuteľnosti do svojho portfólia. Spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu už 14 rokov poskytujúca služby v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí. zameriavame sa na predaj a prenájom nekomerčných nehnuteľností určených pre bývanie t.j. predaj a prenájom bytov, rodinných domov, pozemkov, rekreačných chát.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

POLIS GROUP, s.r.o.
Dohnányho 7
821 08 Bratislava
www.polisreality.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Drábek
Tel.: 0903747077
E-mail: poslať životopis
ID: 1723730   Dátum zverejnenia: 11.2.2018