Rádiologický technik RTG

Poliklinika Sabinov, n.o.

Miesto práce
SNP 1, Sabinov
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 100 EUR/mesiacplat bude dohodnutý osobne na pohovore po zohľadnení dĺžke praxe a vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie röntgenových a iných diagnostických vyšetrení pacientov
  • Samostatná práca na RTG pracovisku
  • Zodpovednosť za správne nastavenie a ovládanie zariadenia
  • Zabezpečenie hygienických noriem a bezpečnosti pri vykonávaní vyšetrení
  • Konzultácia s lekármi a poskytovanie odborných názorov
  • Administratívna práca spojená s vyšetreniami a dokumentácia výsledkov

Moderné zariadenia a technológie

  • Možnosti ďalšieho vzdelávania
  • Flexibilný pracovný čas
  • dovolenka nad rámec Zákonníka práce
  • Príležitosti kariérneho rastu
  • Príjemné pracovné prostredie a kolektív

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

radiologický technik

  • Vyštudované stredné odborné vzdelanie v oblasti zdravotníctva
  • Zručnosti v ovládaní rádiologických prístrojov a technológií
  • Praktické skúsenosti v oblasti rádiologickej diagnostiky
  • Znalosť a dodržiavanie bezpečnostných opatrení pri práci s ionizujúcim žiarením
  • Schopnosť komunikovať s pacientmi a tímovým kolektívom
  • Flexibilita a zodpovednosť v riešení náročných situácií

Naša organizácia Poliklinika Sabinov, n.o. zastrešuje činnosť zdravotníckych ambulancii a lekárne ktorá je súčasťou siete Vaša lekáreň.Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov.
ID: 4802042  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac