Zdravotná sestra

Poliklinika Sabinov, n.o.

Miesto práce
SNP 1, Sabinov
Termín nástupu
ihneď
870 - 1 200 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy bude závisieť od predchádzajúcej pracovnej skúsenosti kandidáta a bude upresnená na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečuje starostlivosť o pacientov podľa lekárskeho predpisu.
  • Vykonáva zdravotnú starostlivosť
  • Komunikuje s pacientmi a ich rodinnými príslušníkmi, poskytuje im informácie o ich zdravotnom stave a liečbe.
  • vedenie ošetrovateľskej dokumentácie a dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov
  • Spolupracuje s ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi a prispieva k zabezpečeniu plynulého chodu zdravotníckeho zariadenia.
  • Dodržiava hygienické a sterilizačné postupy a dbá na čistotu pracovného prostredia.

  • Flexibilný pracovný čas
  • dovolenka nad rámec Zákonníka práce
  • Záruka pravidelného platu
  • Zabezpečenie odborného vzdelávania
  • Priateľské pracovné prostredie
  • Moznosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Naša organizácia Poliklinika Sabinov, n.o. zastrešuje činnosť zdravotníckych ambulancii a lekárne ktorá je súčasťou siete Vaša lekáreň.Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marchevková
Tel.: +421517739745
E-mail: poslať životopis
ID: 4802014  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac