Obchodný zástupca

POLIFARBE SK spol. s r.o.

Priemyselný areal, 946 03 Kolárovo, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.06.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie a rozvíjanie vzťahov s našimi existujúcimi partnermi;
- vyhľadávanie nových partnerov a projektov;
- vyhľadávanie nových distribučných kanálov;
- príprava cenových ponúk a zmlúv;
- správa reklamácií;
- monitorovanie konkurencie;
- priebežné a aktívne udržiavanie kontaktov s kolegami a materskou firmou;
- podpora práce priameho nadriadeného zberom trhových informácií, odporúčaniami pre vývoj nových produktov, prieskumom rozvojových príležitostí, atď.;
- spracovanie správ a hlásení s týždennou periodicitou pre priameho nadriadeného.

Náš nový spolupracovník sa stane členom firmy nachádzajúcej sa na rastovej dráhe, kde na neho čaká:
- konkurencieschopný plat;
- príplatky k platu;
- vzdelávanie a tréningy.
- Potrebné pracovné prostriedky, ako služobné auto, mobilný telefón, notebook (ktoré bude môcť používať aj na osobné účely) a vzdelávanie zabezpečí firma;
- trvalý pobyt v danom regióne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- slovenský jazyk na úrovni materinského jazyka;
- znalosť maďarského, anglického, alebo nemeckého jazyka výhodou, nie je však podmienkou;
- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie;
- minimálne 5-7 ročná technicko-obchodná odborná prax (prax v oblasti náterového priemyslu výhodou, nie je však podmienkou);
- technická orientácia;
- agilita;
- samostatnosť počas výkonu práce;
- ochota vzdelávať sa;
- ochota cestovať v oblasti Severného Slovenska.

Firma na výrobu farieb a omietok s niekoľko desaťročnou históriou hľadá nového zamestnanca do pracovnej pozície "oblastný zástupca", pre územie východné Slovensko (Prešovský, Košický kraj).

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3357332  Dátum zverejnenia: 10.4.2018