Údržbár/Elektrikár

POLIECO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Naftárska 1599, 908 45 Gbely
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva montáž, údržbu a opravy výrobných liniek a ostatných strojov/zariadení
- stará sa o neplánovanú údržbu
- vykonáva údržbu a opravy elektrických motorov, elektrickej inštalácie
- kontroluje stroje/zariadenia a odstraňuje poruchy
- spolupracuje s vedúcim výroby a vedúcim zmeny na spúšťaní výrobných liniek po oprave alebo výmene náradia
- spolupodieľa sa na inštalácii nových výrobných liniek a iných strojových zariadení
- spolu s vedúcim výroby plánuje bežný údržbársky program

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- motivujúce platové ohodnotenie závislé aj od skúseností kandidáta
- práca v spoločnosti, ktorá využíva najnovšie technologické zariadenia
- stravné lístky

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
MIESTO VÝKONU PRÁCE: GBELY
adresa firmy: Naftárska 1599, 908 45 Gbely

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojár, elektrikár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v údržbárskej a elektrikárskej oblasti

Počet rokov praxe

2

- technické a manuálne zručnosti
- vyhlášky v oblasti elektriny výhodou

Polieco–as first Italian producer of corrugated pipes in HDPE and PP for sewage since 1996, produces these pipes under the mark Ecopal.
Today Polieco, Italian leader, produces and sells all over the Europe more than 3000 km of piping in diameters range from DN.OD 160 till to DN.OD 1200. Also drainage and cable conduits are in our product range and all is produced all over Europe in 6 different plants

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 654477  Dátum zverejnenia: 23.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac