Administratívna pracovníčka do kancelárie

Polar Food Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
hneď
Od 1 000 EUR/mesiacprvé tri mesiace 1000€, po troch mesiacoch 1100€ + 0€ až 150€ pohyblivá zložka, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– činnosti spojené so zabezpečením bežného chodu kancelárie,
– telefonická a emailová komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi,
– spracovanie a vytváranie účtovných dokladov,
– aktívna komunikácia so skladníkmi, šoférmi a ostatnými zamestnancami vo firme,
– príjem a výdaj tovaru v účtovnom systéme,
– fakturácia v spolupráci s účtovným oddelením,
– práca v účtovno-skladovom systéme MONEY S5,
– práca s registračnou pokladňou,
– zodpovednosť za spracovanie tržieb (príjem hotovosti, stravných poukážok a ich evidencia)
– pracovná doba v pracovné dni od 4:00 do 12:30 s nárokom na 30 minútovú prestávku, v prípade potreby párkrát do roka je možné zamestnávateľom požadovať aj prácu v popoludňajších hodinách od 12:00 do 19:30, vo výnimočných prípadoch aj v nedeľu od 13:00 do 19:00,

– zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
– práca v modernom prostredí,
– práca v mladom kolektíve,
– zamestnanecké zľavy na sortiment ponúkaný spoločnosťou,
– zaujímavé platové ohodnotenie (pevná + pohyblivá zložka)

Poprosíme záujemcov o danú pracovnú pozíciu o kontakt emailom, v ktorom uvedú krátky sprievodný list s adresou trvalého (prechodného) bydliska. V prílohe emailu prosíme o zaslanie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie výhodou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva, fakturácia, skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– ochota učiť sa nové veci,
– výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
– dôslednosť a zodpovednosť pri plnení úloh,
– kultivované vystupovanie,
– časová bezúhonnosť,

Venujeme sa distribúcii kvalitných potravín pre reštaurácie, hotely a cateringové spoločnosti.
S pýchou môžeme povedať, že sme na trhu už 12 rokov a za ten čas sme si vybudovali pevné postavenie medzi firmami v oblasti dodávky potravín.
Sme firma ktorá si zakladá na kvalite, spoľahlivosti a zákazníckej spokojnosti.

V našom portfóliu nájdete širokú škálu čerstvých, sezónnych ingrediencií a špeciálnych produktov od overených dodávateľov. Neustále sledujeme najnovšie trendy v potravinárskom priemysle, aby sme vám mohli ponúknuť inovatívne možnosti a pomôcť vám udržať vaše menu čerstvé a zaujímavé.

Veríme, že spolupráca s nami Vám prináša viac než len dodávku potravín - otvárame pred Vami dvere ku kvalite, spoľahlivosti a dlhodobému partnerskému vzťahu. Tešíme sa na spoločnú cestu k úspechu Vášho reštauračného podniku.

www.polarfood.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4573631  Dátum zverejnenia: 8.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac