Skladník - Nové Mesto nad Váhom

Polar Food Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Banská 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacprvé tri mesiace 1100€, po troch mesiacoch 1200€ + 0€ až 150€ pohyblivá zložka (v prípade že sa záujemca počas skúšobnej doby preukáže schopnosťou zvládať zverené úlohy v zmysle očakávania zamestnávateľa, individuálna dohoda na platových podmienkach možná)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru na sklad a jeho správne uloženie na pozície (dodržiavanie režimu FIFO)
- vychystávanie tovaru na expedíciu
- manipulačné práce v sklade
- pravidelné inventúry a kontrola tovaru na sklade
- ostatné skladové práce
- prax v sklade výhodou
- práce v chladenom sklade (cca + 2°C)
- práca v mrazenom sklade (cca - 18°C)
- práca v suchom sklade
- práca na nočnú (od 18:30 do 3:00) alebo rannú zmenu (od 3:00 do 11:30) vrátane 30 min. prestávky

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- práca v modernom prostredí,
- práca v mladom kolektíve,
- 5 dňový pracovný týždeň,
- motivujúce platové ohodnotenie (pevná + pohyblivá zložka),
- možnosť zamestnaneckých nákupov tovaru za veľkoobchodné ceny so zľavou,

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás prosím na tel. čísle 0915 495 710, prípadne emailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou v sklade
- fyzická zdatnosť
- pracovitosť a zodpovedný prístup k zvereným úlohám

Venujeme sa distribúcii kvalitných potravín pre reštaurácie, hotely a cateringové spoločnosti.
S pýchou môžeme povedať, že sme na trhu už 12 rokov a za ten čas sme si vybudovali pevné postavenie medzi firmami v oblasti dodávky potravín.
Sme firma ktorá si zakladá na kvalite, spoľahlivosti a zákazníckej spokojnosti.

V našom portfóliu nájdete širokú škálu čerstvých, sezónnych ingrediencií a špeciálnych produktov od overených dodávateľov. Neustále sledujeme najnovšie trendy v potravinárskom priemysle, aby sme vám mohli ponúknuť inovatívne možnosti a pomôcť vám udržať vaše menu čerstvé a zaujímavé.

Veríme, že spolupráca s nami Vám prináša viac než len dodávku potravín - otvárame pred Vami dvere ku kvalite, spoľahlivosti a dlhodobému partnerskému vzťahu. Tešíme sa na spoločnú cestu k úspechu Vášho reštauračného podniku.

www.polarfood.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3918383  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac