Logo Polar Food Slovakia s.r.o.

Skladník - Nové Mesto nad Váhom

Polar Food Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Banská 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacprvé tri mesiace 1100€, po troch mesiacoch 1200€ + 0€ až 150€ pohyblivá zložka (v prípade že sa záujemca počas skúšobnej doby preukáže schopnosťou zvládať zverené úlohy v zmysle očakávania zamestnávateľa, individuálna dohoda na platových podmienkach možná)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru na sklad a jeho správne uloženie na pozície (dodržiavanie režimu FIFO)
- vychystávanie tovaru na expedíciu
- manipulačné práce v sklade
- pravidelné inventúry a kontrola tovaru na sklade
- ostatné skladové práce
- prax v sklade výhodou
- práce v chladenom sklade (cca + 2°C)
- práca v mrazenom sklade (cca - 18°C)
- práca v suchom sklade
- práca na nočnú (od 18:30 do 3:00) alebo rannú zmenu (od 3:00 do 11:30) vrátane 30 min. prestávky

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- práca v modernom prostredí,
- práca v mladom kolektíve,
- 5 dňový pracovný týždeň,
- motivujúce platové ohodnotenie (pevná + pohyblivá zložka),
- možnosť zamestnaneckých nákupov tovaru za veľkoobchodné ceny so zľavou,

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás prosím na tel. čísle 0915 495 710, prípadne emailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou v sklade
- fyzická zdatnosť
- pracovitosť a zodpovedný prístup k zvereným úlohám

Od roku 2012 sa naša spoločnosť POLAR FOOD SLOVAKIA s.r.o. vypracovala na stabilnú a silnú firmu v segmente HoReCa. Zaoberáme sa predajom a distribúciou potravinárskeho tovaru. Našimi zákazníkmi sú prevažne veľkoobchody, maloobchody, reštaurácie, hotely, školské jedálne, cateringove spoločnosti, a iné. Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na www.polarfood.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 3918383  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac