Obchodný zástupca ( HoReCa) región : Bratislava, Trnava, Púchov, Považská Bystrica, Žilina, Kysuce

Polar Food Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 10 000 EUR/mesiacpri pohovore poskytneme ďalšie informácie ohľadom platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na rôzne regióny hľadáme také osoby, ktoré budú mať za úlohu reprezentovať spoločnosť vo vzťahu k zákazníkom a podieľať sa na predaji produktov alebo služieb. Hlavnou úlohou je budovanie a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi, identifikovanie potenciálnych obchodných príležitostí a zabezpečovanie rastu predaja.

-Identifikácia potenciálnych zákazníkov a príležitostí na predaj produktov alebo služieb.

-Kontaktovanie zákazníkov: Naviazanie a udržiavanie kontaktu so súčasnými zákazníkmi a potenciálnymi klientmi.

-Predstavovanie produktov a služieb: Prezentácia produktov alebo služieb zákazníkom a vysvetlenie ich výhod.

-Poskytovanie informácií: Zodpovedanie otázok zákazníkov a poskytovanie informácií o produktoch alebo službách.

-Vedenie predajného procesu: Riadenie a podpora procesu predaja od prvých kontaktov až po uzatvorenie obchodu.

-Vyjednávanie: Jednanie o podmienkach obchodu, vrátane cien, platobných podmienok a iných aspektov.

-Riešenie problémov a sťažností: Pomoc zákazníkom pri riešení akýchkoľvek problémov alebo sťažností.

-Sledovanie trhu a konkurencie: Informovanie spoločnosti o aktuálnych trendoch na trhu a činnosti konkurencie.

-Správa zákazníckych účtov: Udržiavanie správnych záznamov o kontaktoch so zákazníkmi a aktualizovanie informácií o zákazníkoch.

-Poskytovanie spätnej väzby a návrhov na zlepšenie predajných a marketingových aktivít spoločnosti.

Je dôležité, aby obchodný zástupca mal dobré komunikačné a medziľudské zručnosti, bol schopný pracovať nezávisle, mal znalosť produktov alebo služieb spoločnosti a bol motivovaný dosahovať obchodné ciele.

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- silná podpora a pomoc nadriadených
- nadštandardné a motivujúce platové ohodnotenie
- skvelé benefity, vrátane flexibilného pracovného času a možnosti home office
- mobilný telefón, tablet a služobné vozidlo

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Prax na pozícií obchodného zástupcu v gastro segmente je podmienka !!!
- Bezúhonnosť a zmysel pre zodpovednosť
- Príjemné a ústretové vystupovanie
- Silné obchodné schopnosti
- Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- Odolnosť voči stresu
- Chuť pracovať s vysokým nasadením
- Vysoká úroveň komunikačných schopností a schopnosť pracovať samostatne.
- Nadšenie a motivácia pre dosiahnutie úspechu.

Venujeme sa distribúcii kvalitných potravín pre reštaurácie, hotely a cateringové spoločnosti.
S pýchou môžeme povedať, že sme na trhu už 12 rokov a za ten čas sme si vybudovali pevné postavenie medzi firmami v oblasti dodávky potravín.
Sme firma ktorá si zakladá na kvalite, spoľahlivosti a zákazníckej spokojnosti.

V našom portfóliu nájdete širokú škálu čerstvých, sezónnych ingrediencií a špeciálnych produktov od overených dodávateľov. Neustále sledujeme najnovšie trendy v potravinárskom priemysle, aby sme vám mohli ponúknuť inovatívne možnosti a pomôcť vám udržať vaše menu čerstvé a zaujímavé.

Veríme, že spolupráca s nami Vám prináša viac než len dodávku potravín - otvárame pred Vami dvere ku kvalite, spoľahlivosti a dlhodobému partnerskému vzťahu. Tešíme sa na spoločnú cestu k úspechu Vášho reštauračného podniku.

www.polarfood.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3788353  Dátum zverejnenia: 2.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac