Riaditeľ/Riaditeľka zariadenia pre seniorov

Pokora, n.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2 050 EUR/mesiacprémie, plat je nástupný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinovanie zariadenia pre seniorov
- koordinovanie a kontrolovanie činnosti ZPS i prácu podriadených zamestnancov tak, aby sa plynule zabezpečovala prevádzka a úlohy na jednotlivých úsekoch zariadenia
- koordinovanie a kontrolovanie starostlivosti o prijímateľov sociálnych služieb v rámci všetkých oddelení v súlade s medziľudskými, technickými aspektmi, hospodárnym a efektívnym využívaním prostriedkov,
- príjem prijímateľov sociálnych služieb (klientov),
- príjem zamestnancov,
- riešenie vzniknutých problémov,
- všeobecná administratíva, dokumentácia.

prémiový motivačný systém, pravidelné vzdelávanie, pravidelné zvyšovanie platu, možnosť ubytovania, pekné nové prostredie, práca na HPP na dobu neurčitú, prac. doba po-pia 7-15.30 h

Informácie o výberovom konaní

životopisy zasielajte na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ sociálna práce/sociálne služby, poradenstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť Zákona o sociálnych službách
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikácia, praktické myslenie, spoľahlivosť

Poskytovanie sociálnych služieb

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4569884  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 050 EUR/mesiac