Sociálny pracovník / pracovníčka

Pokora, n.o.

Miesto práce
Šelpice
Termín nástupu
ihneď
798 EUR/mesiac-mzda + prémie do 30 % z výšky platu, príplatky za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu, priemerný čistý mesačný zárobok 820,-- € v čistom -pravidelné zvyšovanie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie a usmerňovanie poskytovania starostlivosti občanom v zariadení sociálnych služieb.

Zabezpečuje:
plynulý chod sociálnej starostlivosti ,
kultúrno-výchovnú a záujmovú činnosť prijímateľov sociálnej služby,
poskytovanie psycho- sociálnej starostlivosti klientovi ,
tvorbu individuálnych plánov pre jednotlivých klientov,
vedenie príslušnej dokumentácie v sociálnej službe ,
vykonávanie ďalších úloh súvisiacich s dohodnutým druhom prác podľa pokynov zriaďovateľa.

-mzda + prémie do 30 % z výšky platu, príplatky za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu, priemerný čistý mesačný zárobok 820,-- € v čistom
-pravidelné zvyšovanie platu
-zabezpečovanie školení zamestnancom
-stravovanie, ubytovanie zabezpečené, pracovná zmluva na dobu neurčitú

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte na
email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, sociálne služby, pedagogika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Poskytovanie sociálnych služieb

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3652100  Dátum zverejnenia: 30.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 798 EUR/mesiac