Opatrovateľka/zdravotná sestra/asistent

Pokoj n.o.

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 000 EUR/mesiacod 637 + osobný príplatok, príplatok za zmennosť, príplatky za soboty, nedele, nočné služby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o 20 klientov zariadenia pre seniorov, pomoc pri denných činnostiach, pri kŕmení, pri toalete a i.

oblečenie a obuv preplácame,
strava zdarma, stravné lístky v nočnej zmene

Zmennosť: 1. deň - denná, 2. deň - nočná, 3.4. voľno alebo brigádne podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky pracovník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ľudské vystupovanie, empatická, priateľská, trpezlivá, ochota pomáhať, starostlivá a i.

Zariadenie pre seniorov s nepretržitou 24 hodinovou starostlivosťou o klientov v dôchodkovom veku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3576873  Dátum zverejnenia: 12.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacod 637 + osobný príplatok, príplatok za zmennosť, príplatky za soboty, nedele, nočné služby