Pracovník kontaktného centra

BNP Paribas Cardif Poisťovna, a.s.

Miesto práce
BBC V., Plynárenská 7/B, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie správy a administratívy nahlásených poistných udalostí
- zabezpečenie úplného, správneho a včasného zadávania a aktualizácie údajov do informačného systému spoločnosti, na základe korešpondencie od klientov i tretích osôb
- zabezpečenie a príprava podkladov pre likvidáciu poistných udalostí vrátane zasielania požiadaviek na doplnenie podkladov klientom, partnerom príp. tretím osobám
- participacia na plnení cieľov SLA a KPI,
- aktívna spolupráca s oddelením likvidácie poistných udalostí ako aj inými útvarmi spoločnosti v záujme skvalitňovania zákazníckeho servisu,
- vykonávanie ďalších činností podľa pokynov nadriadených vedúcich pracovníkov

* Zaujímavá a zodpovedná práca so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
* Práca v mladom kolektíve
* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím
* Nadštandardné zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Prax na Call centre min. 2roky.
* Skúsenosti v poisťovníctve/znalosť odvetvia poistenia je výhodou.
* Užívateľskú znalosť práce na PC (MS Office).
* Dobré komunikačné schopnosti.
* Samostatnosť, starostlivosť, presnosť.
* Dodržiavanie stanovených termínov.
* Schopnosť učiť sa nové veci.

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., patrí do renomovanej finančnej skupiny BNP Paribas, súčasťou ktorej je i BNP Paribas Cardif, stopercentný vlastník BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

BNP Paribas Cardif je poisťovacia divízia finančnej skupiny BNP Paribas, svetovej jednotky
na trhu v oblasti poistenia schopnosti splácať finančné záväzky a jednej z 10-tich najväčších poisťovateľov v Európe pôsobiaci na 3 kontinentoch – v Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Obchodný model spoločnosti je postavený na širokej distribučnej sieti obchodných partnerov, medzi ktorých patria svetové banky, nebankové spoločnosti poskytujúce finančné služby, retailové obchodné siete a nezávislí finanční sprostredkovatelia.
BNP Paribas Cardif pôsobí v súčasnosti v 33 krajinách sveta a zamestnáva 8-tisíc zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3214707  Dátum zverejnenia: 8.2.2018