Obchodný referent

POINTS SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacnástupný plat, po zaučení zvýšenie + odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu / kolegyňu, na pozíciu obchodného referenta v obchodnej spoločnosti. Po zaučení budeš mať v náplni práce okrem iného:
- pravidelný kontakt so zákazníkmi (objednávky, informácie, riešenie požiadaviek, atď)
- tvorba ponúk, osobná, telefonická a emailová komunikácia
- komunikácia a spolupráca s obchodníkmi
- práca s tovarom
- v prípade potreby cestovanie za zákazníkom
- práca s našim ehopom a sociálnymi sieťami

Požadujeme samostatnosť a zodpovednosť za pridelenú prácu, príjemné vystupovanie a vzťah k práci s ľuďmi. V prípade záujmu zašli svoj krátky životopis e-mailom.

- kreatívna a pestrá práca
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- odmeny a bonusy za výkon a dobre odvedenú prácu
- po dohode možnosť práce na homeoffice
- flexibilný pracovný čas
- zamestnanecké zľavy na športové potreby

Pošli nám svoj životopis s fotkou a napíš k nemu pár viet o sebe. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívneho človeka s príjemným vystupovaním, ktorý vie samostatne pracovať, uvažovať a rád pracuje s ľuďmi. Musí byť učenlivý, zodpovedný a spoľahlivý. Vzťah k športu je výhodou.

Points Slovensko, s.r.o. sa zaoberá distribúciou a maloobchodným predajom športového tovaru a príslušenstva. Spoločnosť je výhradným distribútorom športových značiek uvex, Filtral, Viking, PjurActive, Gonso, Maier a KinetiXx s pôsobnosťou na Slovensku a v Európe.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3843343  Dátum zverejnenia: 15.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac