Zdravotníctvi - všeobecná sestra

point medi care GmbH

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.12.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dle požadavku

Zamestnanecké výhody, benefity

13. a 14. plat, bezplatné ubytovani

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nabízíme perspektivu pro zahraniční lékařské kvalifikované pracovní síly, aby se jejich sen o práci v Rakousku stal skutečností, hledáme pro naše klienty - lékaře, zdravotní sestry a ošetřovatele. Přitom v první řadě nehrahe roli, zda ovládáte němčinu nebo ne. Pokud by to nebyl ten případ, připraví Vás naši učitelé jazyka na Vaši práci v Rakousku. Budeme Vás podporovat i dále, poté co zahájíte svou práci snů v Rakousku. Jako např. při úředních cestách nebo jednoduše při hledání bydlení. Dále se postaráme také o uznání Vaší profesní kvalifikace v Rakousku. Hledáme lékařský oborný personál s následujícím vzděláním: Zdravotní sestra, ošetřovatelé ve zdravotnictví a ošetřovatelé nemocných a seniorů, asistent při operacích, asistent anesteziolog.

Co od Vás očekáváme Dáváme šanci lidem nezávisle na jejich věku. Co je pro nás důležité, je kvalifikace v příslušné profesi, například zdravotní sestry, aby bylo možné pozdější uznání v Rakousku. Kromě toho očekáváme motivaci a nasazení, protože učení se nového jazyka a vyrovnání se s kulturou cizí země, vyžaduje právě na začátku množství energie a nasazení.

Nabízíme Vám několikaměsíční podporu, která Vám pomůže při získání znalosti jazyka a zapojení se do zaměstnání a každodenního života. Jazykové kurzy - i online - ve vlasti, intenzivní jazykové kurzy v Rakousku, podpora privátní integrace, zprostředkování ubytování (byt, apartmá, ubytovna sester), podpora v pracovních situacích, překlad osobou pověřenou k integraci, podpora při všech formalitách, např. přijetí do zaměstnání, pochůzky po úřadech, firemní lékař, nahlášení pracovního poměru, nadprůměrná mzda, podpora při uznání profese, nástup do práce během jazykového kurzu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotnictvi

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4711270  Dátum zverejnenia: 23.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac