Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zdravotníctvi - všeobecná sestra

point medi care GmbH

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
15.06.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 650 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

dle požadavku

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. a 14. plat, bezplatné ubytovani

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Zdravotnictvi

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabízíme perspektivu pro zahraniční lékařské kvalifikované pracovní síly, aby se jejich sen o práci v Rakousku stal skutečností, hledáme pro naše klienty - lékaře, zdravotní sestry a ošetřovatele. Přitom v první řadě nehraje roli, zda ovládáte němčinu nebo ne. Pokud by to nebyl ten případ, připraví Vás naši učitelé jazyka na Vaši práci v Rakousku. Budeme Vás podporovat i dále, poté co zahájíte svou práci snů v Rakousku. Jako např. při úředních cestách nebo jednoduše při hledání bydlení. Dále se postaráme také o uznání Vaší profesní kvalifikace v Rakousku.
Nabízíme Vám několikaměsíční podporu, která Vám pomůže při získání znalosti jazyka a zapojení se do zaměstnání a každodenního života. Jazykové kurzy - i online - ve vlasti, intenzivní jazykové kurzy v Rakousku, podpora privátní integrace, zprostředkování ubytování (byt, apartmá, ubytovna sester), podpora v pracovních situacích, překlad osobou pověřenou k integraci, podpora při všech formalitách, např. přijetí do zaměstnání, pochůzky po úřadech, firemní lékař, nahlášení pracovního poměru, nadprůměrná mzda, podpora při uznání profese, nástup do práce během jazykového kurzu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4578039  Dátum zverejnenia: 14.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 650 EUR/měsíc