Hrobár - vodič

Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
624 EUR/mesiac624,- € + mesačné odmeny vo výške 0 - 40 % zákl. mzdy. Zvýšenie mzdy po skončení skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka na pozíciu hrobár-vodič. Zamestnanec robí výkopy hrobov, údržbu cintorínov, pohotovostné služby (zvozy zosnulých), manipulácia so zosnulými, asistencia pri pohrebných obradoch a pod.

Základná zložka mzdy plus všetky príplatky podľa ZP, stravné lístky, pracovné oblečenie. Stabilná práca v zabehnutej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Áno, táto práca nie je pre každého. Hľadáme muža, ktorý nemá problém s manuálnou prácou, nebojí sa zimy, dažďa ani tepla, zvládne manipuláciu so zosnulými, má vodičské skúsenosti, orientačný zmysel, vie pracovať v kolektíve. My ponúkame prácu s dlhodobou perspektívou v zabehnutej spoločnosti a zaujímavé finančné ohodnotenie.

Spoločnosť Pohrebno-cintorínske služby, s.r.o. Poprad je obchodnou spoločnosťou založenou v roku 1997. Jediným spoločníkom spoločnosti je Mesto Poprad. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je prevádzkovanie pohrebnej služby a prevádzkovanie pohrebiska. Poskytuje komplexne služby v oblasti pohrebníctva a spravuje všetky cintoríny v meste Poprad.
ID: 3778166  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 EUR/mesiac624,- € + mesačné odmeny vo výške 0 - 40 % zákl. mzdy. Zvýšenie mzdy po skončení skúšobnej doby.