Vodič dodávky do 3,5t - len živnosť - Poprad

POGY SK s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacVÝPLATA: nadštandard, hneď k 8 tému dňu po mesiaci čo si odrobil. Zamestnanecké výhody, benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ROZŠIRUJEME NAŠE PÔSOBENIE A HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV DO PARTIE.

Práca: preprava tovaru, triedenie, prepravky naložíš do auta a predom určenou trasou roznesieš, naskladníš do balikoboxov

IBA cca. 20 zastávok, Balikoboxov
približne v priemere 15 balíkov vložíš / box. U nás NIE si kuriér nikomu nevoláš a nemáš prácu s hotovosťou :)
Okolie východného SVK. cca. 100-200 km najazdíš.

Pracovný čas: začiatok 4:00-5:30 v Poprade - koniec 9:00-12:00 v závislostí od trasy.
Trasa: východné Slovensko
Jednoduchá práca pre ozajstných odhodlancov a milovníkov km
Kedy máš jazdu vieš mesiac dopredu a každý deň si doma. Jazdíme iba vnútroštátne.

U nás NIE SI KURIÉR = tu neprichádzaš do kontaktu s ľuďmi, nikomu nevoláš, na nikoho nečakáš či je doma.
Nepracuješ s hotovosťou, žiadny platobný terminál alebo vypisovanie zmlúv. Možnosť kariérneho rastu.

Ak si špekulant, tak nám ani nepíš s takými spolupracovať nechceme. Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí zapadnú do partie.
Ako sa ku nám dostaneš? pošli životopis s popisom aké máš skúsenosti s nočnou prácou ako vodič.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodič

Vodičský preukaz

B

si skúsený vodič = rád šoféruješ
dobre zvládaš stres a zmeny = rýchlo reaguješ na nové podnety
si flexibilný = spravíš viac ako sa očakáva
tak nám pošli životopis a napíš nám doterajšie pracovné skúsenosti ako vodič

Obchodná spoločnosť.
ID: 4707289  Dátum zverejnenia: 1.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac