Vodič dodávky do 3,5t - len živnosť - Banská Bystrica a okolie

POGY SK s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ROZŠIRUJEME NAŠE PÔSOBENIE A HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV DO PARTIE.

Práca: preprava tovaru z nášho depa (Banská Bystrica), tovar si vytriediš do prepraviek, prepravky naložíš do auta a predom určenou trasou roznesieš.

IBA cca. 35 zastávok, boxov
približne 10 balikov vložíš / box. U nás NIE si kuriér nikomu nevoláš a nemáš prácu s hotovosťou :)
Okolie stredného SVK. cca. 250-300 km najazdíš.

Pracovný čas: Nočná 23:00 - 8:00 možno niekedy sa to natiahne, záleží od premávky.
Trasa: stredné a východné Slovensko
Pre ozajstných odhodlancov a milovníkov km je práca ako stvorená.
Kedy máš jazdu vieš mesiac dopredu a každý deň si doma. Jazdíme iba vnútroštátne.
VÝPLATA: nadštandard, hneď k 5 tému dňu po mesiaci čo si odrobil.
Ak si špekulant, tak nám ani nepíš s takými spolupracovať nechceme. Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí zapadnú do partie.
Ako sa ku nám dostaneš? pošli životopis s popisom aké máš skúsenosti s nočnou prácou ako vodič.

U nás NIE SI KURIÉR = tu neprichádzaš do kontaktu s ľuďmi, nikomu nevoláš, na nikoho nečakáš či je doma.
Nepracuješ s hotovosťou, žiadny platobný terminál alebo vypisovanie zmlúv.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava

Vodičský preukaz

B

si skúsený vodič = rád šoféruješ
dobre zvládaš stres a zmeny = rýchlo reaguješ na nové podnety
si flexibilný = spravíš viac ako sa očakáva
tak nám pošli životopis a napíš nám doterajšie pracovné skúsenosti ako vodič

Obchodná spoločnosť.
ID: 4498557  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac