Reagujte bez životopisu

Vodič dodávky do 3,5t - len živnosť - Trnava okolie

POGY SK s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca: triedenie v sklade a rozvoz tovaru z Trnavy
Pracovný čas: 12 h, striedate sa s kolegami
19:00 - 7:00 nočná práca
Trasa: Trnava - Považská Bystrica, Trnava - Nitra
Kedy máš jazdu vieš mesiac dopredu a každý deň si doma
Výplata: nadštandard, hneď k 5 tému dňu po mesiaci čo si odrobil
Kolektív: super partia
Ako sa ku nám dostaneš? pošli životopis s popisom aké máš skúsenosti s nočnou prácou ako vodič

neprichádzaš do kontaktu s ľuďmi, nikomu nevoláš, na nikoho nečakáš či je doma
nepracuješ s hotovosťou, žiadny platobný terminál
jazdíš na nových autách

Informácie o výberovom konaní

Príď si to vyskúšať na vlastnej koži:
- manuálna práca, príprava krabíc a triedenie tovaru 1-2 hodiny v depe Trnava
- rozvoz tovaru, 30 zastávok, 500 km
- štart, cieľ Trnava - dopravu do depa si zabezpečuješ sám

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava

Vodičský preukaz

B

si skúsený vodič = rád šoféruješ
dobre zvládaš stres a zmeny = rýchlo reaguješ na nové podnety
si flexibilný = spravíš viac ako sa očakáva
tak nám pošli životopis a napíš nám doterajšie pracovné skúsenosti ako vodič

Obchodná spoločnosť.
ID: 4015531  Dátum zverejnenia: 16.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac