Hľadáme vodiča / vodičku do 3,5 t, Trnava

POGY SK s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca: triedenie v sklade a rozvoz tovaru z Trnavy
- hľadáme skúsených, zodpovedných vodičov do 3,5 t dodávky (B, lekárska prehliadka, výpis z registra trestov)
- jazdíme iba v SR /každý deň ste doma/
- nakládka tovaru a vyloženie tovaru načas + profesionálne doručenie tovaru do Boxov,
- jedná sa o NOČNÚ prácu /treba počítať s tým, že budete jazdiť v noci/
- trasy sú známe na celý mesiac /ponúkame možnosť si privyrobiť nad rámec mimo rozpisu/
- neprichádzate do kontaktu s ľuďmi, žiadne vyvolávania či je niekto doma, nečakáte na nikoho, nepracujete s hotovosťou ani platobným terminálom, žiadne vyplňovanie zmlúv či papierov o doručení...

- stabilné pracovné miesto v zdravej firme /platíme pravidelne do 5 dňa za predošlí mesiac/
- možnosť čerpania záloh /pomáhame našim ľudom v ťažkých situáciách/
- ponúkame férové ohodnotenie podľa výkonu
- priateľský prístup a zohratý kolektív
- stabilná práca

Očakávame od uchádzačov zodpovedný prístup. Hľadáme skúseného kolegu, na ktorého sa budeme môcť maximálne spoľahnúť. Samozrejmosťou je hmotná zodpovednosť. Nutnosť mať poistenie.
Svoje životopisy posielajte na email.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

aplikácia Whats App - Pokročilý
aplikácia WAZE, Google Maps - Pokročilý
fotenie mobilom - Pokročilý
vodičské zručnosti - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vodič by mal byť v prvom rade ľudský a ochotný. Nemal by sa báť práce a šoférovanie by mal byť jeho koníček.
Presnosť + šikovnosť + ľudský prístup = nový kolega v našom tíme. Po rokoch naši kolegovia zdôrazňujú, že sú spokojní že pracujú u nás. To nás najviac teší.

Obchodná spoločnosť.
ID: 3991309  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac