Vodič do 3,5t - iba živnosť - nakládka Senec

POGY SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiac- obchodného partnera vnímame na vysokej úrovni a poskytujeme perfektné služby - v hodnotení je aj osobné hodnotenie vodiča /komunikácia, štýl jazdy, čistota vozidla, zabezpečenie tovaru, presnosť, tímová spolupráca, zodpovednosť.../

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie vozidla do 3,5t - dodávka alebo skriňové auto s hydraulickým čelom
- jazdíme iba v SR /každý deň ste doma/
- nakládka tovaru a vyloženie tovaru načas + profesionálne doručenie tovaru na pobočky, boxy v rámci pridelených trás /napr. Senec - Banská Bystrica, Senec - Žilina/
- nakládka je stále v Senci
- zabezpečujeme dennú a nočnú prepravu /treba počítať, že budete jazdiť aj v noci, záleží kt. trasu budete mať pridelenú/
- trasy sú známe na celý mesiac /ponúkame možnosť si privyrobiť nad rámec mimo rozpisu ide sezóna a veľakrát môžete zaskočiť/

- stabilné pracovné miesto v zdravej firme /platíme do 5 dňa za predošlí mesiac/
- možnosť čerpania záloh /pomáhame našim ľudom v ťažkých situáciách/
- ponúkame férové ohodnotenie podľa výkonu
- priateľský prístup a zohratí kolektív
- stabilná práca

Očakávame od uchádzačov zodpovedný prístup. Hľadáme skúseného kolegu, na ktorého sa budeme môcť maximálne spoľahnúť.
Svoje životopisy posielajte na email - prípadne píšte SMS 0949606500 s textom kde ste doteraz pracoval ako vodič a ako dlho.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

aplikácia Whats App - pokročilý
aplikácia WAZE, Google Maps - pokročilý
fotenie mobilom - pokročilý
vodičské zručnosti - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vodič by mal byť v prvom rade ľudský a ochotný. Nemal by sa báť práce a šoférovanie by mal byť jeho koníček.
Presnosť + šikovnosť + ľudský prístup = nový kolega v našom tíme. Po rokoch naši kolegovia zdôrazňujú, že sú spokojní že pracujú u nás. To nás najviac teší.

Obchodno-dopravná spoločnosť zameraná na prepravu a rozvoz tovaru vozidlami do 3,5 t a nad 3,5 t v rámci Slovenska. Zabezpečujeme dennú a nočnú prepravu.

Gemerská 579
049 51 Brzotín

Kontakt

Kontaktná osoba: Pogány
Tel.: +421949606500
E-mail: poslať životopis
ID: 3991309  Dátum zverejnenia: 25.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac