Špecialista organizačno-právneho útvaru

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Hraničná 662/17, Poprad-Priemyselný obvod - západ
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- korporátne záležitosti vrátane zmien stanov, plných mocí

- príprava a kontrola zmlúv, právna podpora pri vyjednávaní zmlúv

- vypracovávanie právnych rozborov a stanovísk

- správa pohľadávok a ich vymáhanie

- uplatňovanie nárokov v konkurzoch a reštrukturalizáciách

- agenda GDPR

- riešenie nárokov z poistných udalostí a zo spôsobenej škody

- zabezpečenia aktuálnosti všetkých zápisov vo verejných registroch

- posudzovanie a vypracovávanie právnych dokumentov v oblasti obchodného a pracovného práva

- komunikácia s úradmi

- kooperácia s externou advokátskou kanceláriou pri riešení konkrétnych prípadov

- firemný notebook a mobil

- príspevky zamestnávateľa do 3 piliera

- dodatková dovolenka nad rámec Zákonníka práce

- dynamická práca v perspektívnej a stabilnej spoločnosti

- možnosti odborného a profesionálneho rastu

- ďalšie benefity vyplývajúce z platnej Kolektívnej zmluvy budú predstavené na pohovore

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

v odbore právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vynikajúca znalosť zákonov (pracovné a obchodné právo- analyzovanie a riešenie problémov

- komunikácia (jednanie s ľuďmi)

- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

- rozhodovanie, samostatnosť

- vysoké pracovné nasadenie, schopnosť určovať si priority

- orientácia na detail a tímová spolupráca sú nevyhnutné

- ochota k ďalšiemu vzdelávaniu

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. zabezpečuje prevádzkovanie a údržbu vodovodov a kanalizácií. Sídlo spoločnosti je v Poprade.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Keselicová
Tel.: +421527873232
E-mail: poslať životopis
ID: 4811796  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac