Vedúci ortopedický technik

Podotech s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac- finálna výška mzdy bude dohodnutá individuálne podľa skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podotech s.r.o. - Hľadáme vedúceho ortopedického technika!

Si pripravený na výzvu? Chceš byť súčasťou najrýchlejšie sa rozvíjajúcej spoločnosti v oblasti ortopedickej protetiky na Slovensku? Ak áno, čítaj ďalej!

Práca, ktorú miluješ, od tímu, ktorý ťa ocení!
Ako vedúci ortopedický technik budeš hrať kľúčovú rolu v našom tíme špičkových profesionálov. Tvrdá práca a oddanosť sú našimi kľúčovými hodnotami, no zároveň veríme v to, že každý z nás si zaslúži byť riadne ohodnotený za svoje úsilie.

Čo ponúkame:
• Zaujímavé mzdové ohodnotenie a bonusový systém.
• Možnosti profesionálneho rastu a vzdelávania.
• Skvelý tím špičkových odborníkov.
• Moderné pracovné prostredie a najnovšie technológie.
• Možnosť byť súčasťou niečoho veľkého!

Prečo práve my:
• Najlepší ortopedickí technici, obuvníci a lekári v odbore.
• Rýchly rast a príležitosti pre tých najlepších.
• Otvorený plán a priestor pre tvoje nápady a iniciatívu.
• Inovácie, ktoré menia spôsob, akým vidíme ortopedickú starostlivosť.

Chceme práve teba, osobnosť s otvoreným plánom, ktorá robí veci a nečaká na to, aby sa veci stali!

Ak si pripravený vstúpiť do sveta ortopedickej excelencie, pošli nám svoj životopis a motivačný list na [email protected]. Čakáme na teba, pretože nečakáme na nikoho iného!

Spoznaj nás na www.podotech.sk a buď súčasťou niečoho výnimočného!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hľadáme uchádzača, ktorý má vzdelanie v odbore: ortopedický technik.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Čo od teba očakávame:
• Schopnosť tvrdo pracovať a posúvať veci vpred.
• Záväzok k dokonalosti a spokojnosti našich pacientov.
• Schopnosť pracovať v dynamickom prostredí.

Neozývaj sa, ak:
• Myslíš si, že nám robíš láskavosť svojou prítomnosťou.
• Potrebuješ voľné noci na koncerty svojej kapely.
• Plánuješ stráviť víkendy v galériách.

Spoločnosť Podotech, s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 10 rokov s cieľom reagovať na potreby pacientov vyžadujúcich komplexnú zdravotnú starostlivosť v oblasti ortopédie a technickej ortopédie. Poskytujeme lekárenskú starostlivosť v ortopedickej protetike a zároveň sme poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v špecializovanom odbore ortopédia a ortopedická protetika. Svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve. Sme akreditované výučbové zdravotnícke zariadenie MZSR v odbore ortopedická protetika pod záštitou Univerzity Komenského v Bratislave. Podotech, s.r.o. je jedna z mála firiem pôsobiacich na Slovensku s vlastnou dielňou na výrobu individuálne zhotovovaných ortopedicko-protetických pomôcok vrátane ručnej výroby ortopedickej obuvi a ortopedických vložiek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4706675  Dátum zverejnenia: 24.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac