Можливість для людей з України

Ortopedický technik

Podotech s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac- finálna výška mzdy bude dohodnutá individuálne podľa skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O NÁS: Víta ťa úspešná spoločnosť v oblasti ortopedickej protetiky na Slovensku!

Sme tím, ktorý tvrdo pracuje, inovuje a vytvára najkvalitnejšie ortopedicko-protetické riešenia. Sme hrdí na našich špičkových technikov, obuvníkov a lekárov.

Hľadáme ortopedického technika, ktorý sa k nám pridá na našej úžasnej ceste.

PRÁCA: Tvoja hlavná činnosť bude tvojou vášňou a zdrojom hrdosti.

Vyzývame ťa, aby si sa pridal k nám len v prípade, že si odhodlaný tvrdo pracovať, rásť a prispievať k nášmu úspechu. Tu sa nezastavujeme - hľadáme osobnosť, ktorá nečaká, že sa veci stanú, ale sama ich vytvorí.

ČO PONÚKAME:
• Konkurencieschopný plat a bonusový systém.
• Možnosti profesionálneho rastu a vzdelávania.
• Skvelý tím špičkových odborníkov.
• Moderné pracovné prostredie a najnovšie technológie.
• Možnosť byť súčasťou niečoho veľkého!

VÝHODY PRÁCE U NÁS:
• Rýchly rozvoj kariéry
• Špičkový tím odborníkov
• Zásluhy sú patrične ohodnotené
• Dynamické pracovné prostredie

POZOR! Neozývaj sa, ak sa len „pýtaš“, či práca nie je zbytočne náročná. Nehľadáme nikoho, kto len čaká na víkendy a voľné dni.

Ak máš skvelú kapelu, koncertuj počas víkendov, ale počas týždňa tvrdo pracuj!

Ak si pripravený vstúpiť do sveta ortopedickej excelencie, pošli nám svoj životopis a motivačný list na [email protected]. Čakáme na teba, pretože nečakáme na nikoho iného!

Spoznaj nás na www.podotech.sk a buď súčasťou niečoho výnimočného!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

ČO OD TEBA OČAKÁVAME:
• Odvahu a Ambície: Zaujíma ťa výzva a chceš sa stále zdokonaľovať.
• Flexibilita: Si ochotný pracovať nad rámec obvyklých pracovných hodín pre dosiahnutie excelentných výsledkov.
• Tímovačka: Vieš spolupracovať s najlepšími, pretože tu sú len tí najlepší.
• Inovácie: Máš otvorený plán a nebojíš sa predstaviť nové nápady a riešenia.

Spoločnosť Podotech, s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 10 rokov s cieľom reagovať na potreby pacientov vyžadujúcich komplexnú zdravotnú starostlivosť v oblasti ortopédie a technickej ortopédie. Poskytujeme lekárenskú starostlivosť v ortopedickej protetike a zároveň sme poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v špecializovanom odbore ortopédia a ortopedická protetika. Svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve. Sme akreditované výučbové zdravotnícke zariadenie MZSR v odbore ortopedická protetika pod záštitou Univerzity Komenského v Bratislave. Podotech, s.r.o. je jedna z mála firiem pôsobiacich na Slovensku s vlastnou dielňou na výrobu individuálne zhotovovaných ortopedicko-protetických pomôcok vrátane ručnej výroby ortopedickej obuvi a ortopedických vložiek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4706653  Dátum zverejnenia: 24.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac