Kreslič - Konštruktér

Podotech s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacvýkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s konštrukčným softwarom
- zodpovednosť za technickú prípravu
- vypracovanie konštrukčného riešenia výrobku- individuálne zhotovovanej obuvi na základe špecifických požiadaviek zákazníka
- návrh a vytypovanie vhodnosti materiálov, komponentov a jednotlivých dielov potrebných pre realizáciu produktu
- spracovanie a vyhotovovanie vizualizácií
- príprava výrobných podkladov
- návrhy technologických riešení

Ponúkame vám prácu v mladej rozvíjajúcej sa perspektívnej spoločnosti .
Motivačné ohodnotenie a špeciálne výkonnostné odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CAD systémy - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s 3D konštrukčnými programami
- konštrukčné a technické myslenie
- znalosť technologických postupov výroby
- znalosť tvorby výkresovej dokumentácie
- flexibilita, spoľahlivosť, kreativita, dôslednosť, presnosť
- tímový hráč

Spoločnosť Podotech, s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 10 rokov s cieľom reagovať na potreby pacientov vyžadujúcich komplexnú zdravotnú starostlivosť v oblasti ortopédie a technickej ortopédie. Poskytujeme lekárenskú starostlivosť v ortopedickej protetike a zároveň sme poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v špecializovanom odbore ortopédia a ortopedická protetika. Svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve. Sme akreditované výučbové zdravotnícke zariadenie MZSR v odbore ortopedická protetika pod záštitou Univerzity Komenského v Bratislave. Podotech, s.r.o. je jedna z mála firiem pôsobiacich na Slovensku s vlastnou dielňou na výrobu individuálne zhotovovaných ortopedicko-protetických pomôcok vrátane ručnej výroby ortopedickej obuvi a ortopedických vložiek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4017981  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac