Riaditeľ odboru systému a monitoringu priamych podpôr

Pôdohospodárska Platobná Agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 299 EUR/mesiacuvádzaný je len tarifný plat - plat sa skladá z tarifného platu + osobný príplatok, ktorý môže byť priznaný až do výšky 100 % platovej tarify v závislosti od kvality plnenia služobných úloh + príplatok za riadenie zamestnancov - bližšie informácie poskytneme na ústnom pohovore výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce riaditeľa odboru systému a monitoringu priamych podpôr bude:
  • účasť na legislatívnych skupinách pri zmenách legislatívy,
  • spolupráca s inými organizačnými útvarmi PPA.

Rovnako by mal na starosti riadenie podriadených zamestnancov, ktorí vykonávajú nasledovné činnosti:
  • udržiavanie prevádzky systému IACS v spolupráci s dodávateľom- riešenie chýb v systéme, vytváranie a správa požiadaviek na opravu na dodávateľa,
  • riadenie úpravy systému v zmysle zmien legislatívy- koordinácia požiadaviek na rozvoj systému na dodávateľa,
  • testovanie zmien v systéme IACS,
  • príprava databázových podkladov pre iné útvary PPA (prevažne vo formáte excel),
  • správa číselníkov konštánt,
  • príprava manuálov a inštruktáží pre žiadateľov.

• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• 5 dní dovolenky navyše
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
• pružný pracovný čas - ustanovený pracovný čas je 37,5 hod/týždeň
• možnosť sickday
• priateľský pracovný kolektív
• vzdelávanie a osobný rozvoj, pretože školou to nekončí a u nás vám dáme možnosť neustále na sebe pracovať
•Multisport karta
• zľavové poukážky
• ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Zaujala Vás táto ponuka? Našli ste sa v požiadavkách na túto pracovnú pozíciu? Ste vy tá pravá osoba, ktorá by mala obohatiť náš tím? Odpovedali ste na všetko áno? Výborne! Tak nám neváhajte poslať váš životopis, ktorý si podrobne prečítame. Za vaše zaslané životopisy Vám vopred ďakujeme. Avšak budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a ich pracovné skúsenosti považujeme za najvhodnejšie pre obsadzovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je poľnohospodárske zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Výhodou budúceho riaditeľa daného odboru sú tieto osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • prehľad v oblasti poľnohospodárstva
  • určité skúsenosti so zmenovým riadením úprav informačných systémov
  • počítačové zručnosti sú na pokročilej úrovni

Na tejto pozícií sa vyžaduje:
  • svedomitosť
  • spoľahlivosť
  • samostatnosť
  • adaptabilita
  • flexibilita

POMÁHAME SLOVENSKÉMU POĽNOHOSPODÁRSTVU....
Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) je orgánom štátnej správy plniacim úlohu poskytovania podpory a dotácie v oblasti pôdohospodárstva a rozvoja vidieka. V rámci priamych podpôr, projektových podpôr, organizácie trhu a štátnej pomoci poskytuje finančné prostriedky slovenským poľnohospodárom, farmárom, lesníkom, vinohradníkom, včelárom, rybárom či chovateľom a tiež obciam a mestám na rozvoj vidieka. PPA je rozpočtová organizácia, napojená finančnými vzťahmi na rozpočet MPRV SR. Svoje činnosti vykonáva na základe akreditácie udelenej ministerstvom pôdohospodárstva.

PPA poskytuje
· Priame podpory
· Projektové podpory
· Štátnu pomoc
· Programy a opatrenia v rámci spoločnej organizácie trhu

PPA svojou činnosťou pokrýva celé územie Slovenska prostredníctvom svojich 14 regionálnych pracovísk a centrály v Bratislave. Sídlom platobnej agentúry je Bratislava.

Našim poslaním je cesta od tradičného k modernému.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Kramárová
Tel.: +421918612498
E-mail: poslať životopis
ID: 4483269  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 299 EUR/mesiac